SteelSeries Nova 4 vs SteelSeries Nova 4X

Bütçe
3000

aksy

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, Wireless kulaklık alacağım bilgisayar için. Fakat SteelSeries Nova 4 ve Nova4X arasında 1500TL fiyat farkı var. ikisinde çok fazla fark var mı veya aynı mı ikisi de? Nova4X alsam, bilgisayarda kullansam bir sorun yaratır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
4X'in daha pahalı olması lazım üzerinde ekstradan Xbox'a özel çip var onun dışında aynılar. Bütçe verirseniz daha iyi bir model önerebilirim.

4X'in daha pahalı olması lazım üzerinde ekstradan Xbox'a özel çip var onun dışında aynılar. Bütçe verirseniz daha iyi bir model önerebilirim.
Bütçem 3000 ve 4000 arasında daha üstüne pek çıkmak istemiyorum öneriniz varsa süper olur 2 gündür bakıyorum buluyorum diyorum tam sonra eleştirler kötü olunca alasım kaçıyor.

Bende yeni Nova 4X aldım aynı şeyi merak ediyordum. Nova 4X alabilirsin bir problem yaşamazsın. Hatta bildiğim kadarıyla 4X te ekstra olarak chatmix tekerleği var. Bilgisayarda kullanımda bir problem yaşamadım. Sadece ses konusunda takıntılıysan o konuda biraz rahatsız edebilir. Onu da EQ ayarıyla çözebilirsin.

Geri
Yukarı