SteelSeries pişmanlıktır!

Vallaha ya. Glorious Model D kullandım bir ay. Abime verdiğime pişmanım. Efsane güzel bir mouse'tu. Alacaklara %100 tavsiyemdir.

Katılmıyorum. teknoloji ne olursa olsun şans işidir. Sizin şansınıza hatalı ürünler gelmiş. Birkaç hatalı ürün ile koskoca marka silinmez.

2017-2018 yılından beri SteelSeries Arctis 7 kullanmaktayım kulaklığın tek problemi benim hatalarımdan dolayu düşüp kırılmasıydı hiçbir problem yaşamadım.
Sizin şanssızlığınız.

2017-2018 yılından beri SteelSeries Arctis 7 kullanmaktayım kulaklığın tek problemi benim hatalarımdan dolayu düşüp kırılmasıydı hiçbir problem yaşamadım.
Sizin şanssızlığınız.
Artics 7 ile 3 aynı mı hocam yapmayın gözünüzü seveyim.

Artics 7 ile 3 aynı mı hocam yapmayın gözünüzü seveyim.
İşte arkadaş burada ondan bahsetmiş, siz 3 modelini kullanıp, bütün markayı kötülemişsiniz. Alt segment ürünleri kötü diyebilirdiniz onun yerine bence.

SteelSeries ne kadar kaliteli bir marka olsada,tabii ki üzebiliyor.
Rampage,Everest,James Donkey kötü deyip,uçuk fiyatlara ürün satan SteelSeries önerenlere gelsin.

Hocam aynı şekilde abimde'de artics 3 kulaklık var ve mikrofon kalitesi çok kötü

Aynı kulaklıktan bende kullandım. Size katılıyorum. Tek kelime ile REZALET bir kulaklık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…