Elektronik SteelSeries Prime mouse 417 TL!

Bloody a90 4 yıldır kullanıyorum ağır bir mouse olmasa tadından yenmez. Aynı şekil ilk gündeki performansında su dökülmesinden tut yere düşmeye kadar herşeye dayandı aslanım.

Mouse.

Dediğiniz mouse bu mu? Gayet hafifmiş dediğiniz gibi pişman etmeyecek ve dayanıklı ise satın alabilirim.
Bendeki eski model bu cihaz hocam. Amazon.com.tr

Konudaki mouse'da benzer şekilde sade tasarımlı, hafif ve sensörü sağlam modellerden. Teknosa'da da aynı fiyatmış. Gidip bir mağazadan deneyip alabilirsiniz.

Hocam ne farkı var benimkine göre sanki Click hissiyatı daha sert gibi YouTube'daki videolarda.

Malzeme kalitesi kalitesi daha güzel sensörü çok daha iyi ikisinin de ağırlıkları aynı olmasına rağmen Prime yok gibi hissettiriyor.

Düşük sens için uygun bir mouse'mu sizce?

Gayet uygun hatta daha iyi olur sensör farkı yüzünden.

Malzeme kalitesi kalitesi daha güzel sensörü çok daha iyi ikisinin de ağırlıkları aynı olmasına rağmen Prime yok gibi hissettiriyor.

Gayet uygun hatta daha iyi olur sensör farkı yüzünden.

Hocam benim mouse GG1001 ve sanırım MS1001 modeliyle aynı ağırlıkta yani 150 gram aynı değil ağırlıkları bayağı hafif kalıyor Prime.

Mouse bugün elime geldi MediaMarkt'tan. Kutu önceden açılmış gibi jelatinin olması gerekmiyor muydu bantla yapıştırılmış direkt kutuyla temas sağlıyorum acaba kutu önceden açılmış olabilir mi? Alan arkadaşlarında böyle miydi acaba yardımcı olursanız sevinirim.

aa83f6f7-0df8-4caa-9e40-d6527d3a5553.jpg
1d42b22b-68f2-4e62-b208-5aefb5171289.jpg

Mouse bugün elime geldi MediaMarkt'tan. Kutu önceden açılmış gibi jelatinin olması gerekmiyor muydu bantla yapıştırılmış direkt kutuyla temas sağlıyorum acaba kutu önceden açılmış olabilir mi? Alan arkadaşlarında böyle miydi acaba yardımcı olursanız sevinirim.

Eki Görüntüle 2036588Eki Görüntüle 2036587
Jelatine gerek yok kutusundaki jelatin açılmamış olsun yeter.

Geri
Yukarı