SteelSeries Prime nasıldır?

Burak Karabal

Decipat
Daha fazla  
430 TL'ye indiğini görünce sensör kalitesi olarak da cazip geldi. Elim ufak ve fareyi avuç içimle kavrayarak kullanırım genellikle FPS oyunları oynarım. Sizce almakla iyi mi ettim? Kronik sorunu var mı? Çok detaylı bakamadım.

Ben iki üç ay once 700'den almıştım. Benim emektar G502 Hero'dan geçiş yaptım. Çok memnunum, tavsiye ederim.

Sağlamdır hocam. Hoş sade bir fare elinize rahat oturur driveri var mı bakamadım açıkçası ama steelseries ürettiğine göre yüksek ihtimalle vardır. Yine de çoğunlukla FPS oyunları oynuyorsanız bütçenizi artırıp ya da paranızı biriktirip bütçeniz elverdiğinde kablosuz hafif farelerden bir tane alabilirsiniz sizin için en iyi tercih o yönde olur diye düşünüyorum. Önerim de şudur.

Logitech G G305 LIGHTSPEED

430 TL'ye harika. Hayırlı olsun. Güle güle kullanın :).
Teşekkür ederim.

Ben iki üç ay once 700'den almıştım. Benim emektar G502 Hero'dan geçiş yaptım. Çok memnunum, tavsiye ederim.

G502 Hero'dan sonra bu mouse nasıl geldi sizce daha mı iyi?

Sağlamdır hocam. Hoş sade bir fare elinize rahat oturur driveri var mı bakamadım açıkçası ama SteelSeries ürettiğine göre yüksek ihtimalle vardır. Yine de çoğunlukla FPS oyunları oynuyorsanız bütçenizi artırıp ya da paranızı biriktirip bütçeniz elverdiğinde kablosuz hafif farelerden bir tane alabilirsiniz sizin için en iyi tercih o yönde olur diye düşünüyorum. Önerim de şudur.

Logitech G G305 LIGHTSPEED

Tavsiyeniz için teşekkürler fakat bütçem kısıtlı.

Anladım sağ olun içimde ufakta olsa şüphe vardı artık içim rahat. Peki sizin mouse tutuşunuz nasıl? Avuç içi tutum için iyi mi?

1701326979204.png

Benimki claw ama ben DeathAdder V2 Pro kullanıyorum.

Geri
Yukarı