Elektronik SteelSeries Prime Neo Noir Edition 849,00 TL!

Moon64

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Journalist

Sizce fiyatını hak eden bir ürün mü? Görsel açıdan muazzam durduğu kesin ancak teknik özellikleri kıyaslanınca tercih edilebilir mi?

Wireless olsa bir nebze marka isteyenler için alınabilir diyeceğim de bu şekilde çok fazla daha iyi seçenek var.

Sizce fiyatını hak eden bir ürün mü? Görsel açıdan muazzam durduğu kesin ancak teknik özellikleri kıyaslanınca tercih edilebilir mi?

Bunlar ne ya aşık oldum :D
Fiyatını hak etmiyordur kesin ama kağıt üstünde özellikleri güzele benziyor.

Wireless olsa bir nebze marka isteyenler için alınabilir diyeceğim de bu şekilde çok fazla daha iyi seçenek var.
Kablosu hissettirmeyecek derecede hafif olan (paracord vs.) veya yine bu fiyatlarda wireless olarak sizce ne tercih edilebilir?

Görünüş olarak efsane ama yorumları pek iyi değil diğer sitelerde. Benzer fiyatlarda daha iyi seçenekleri var. Sırf görünüş için almayı düşünüyordum sonra vazgeçtim.

Kablosu hissettirmeyecek derecede hafif olan (paracord vs.) veya yine bu fiyatlarda wireless olarak sizce ne tercih edilebilir?
Daha ucuza 400IPS (-50) 50G Delux M700Bu var, biraz daha pahalıya XM1r var. Wireless olarak eğer stoklara girerse Legion M600S var, Fury Z var. Bunları bir kenara atalım, eğer bütçe artarsa kesinlikle bunu öneririm.

Şöyle tasarımları keşke üst düzey mouselarda da kullansa markalar. Mousepad pahalı bu arada fiyatı zaten bu seviyedeydi şişirip indirim gibi gösterilmiş.

Geri
Yukarı