Elektronik SteelSeries Prime Plus 650 TL!

Son bir detay. Arkadaşlar ürünü almayın illa alacaksanız kesinlikle Trendyol'dan ALMAYIN ALMAYIN ALMAYIN. Ürünlerde ses sorunu var yazmıstım yukarıda Trendyol ile konustum cevap şu: Ürünü açtığınız için 21 iş günü ürünün servisine gidecek servis eğer ürün hasarlı / bozuk der ise iade yapacaklar eğer kullanıcı hatası derlerse yapamayacaklarmıs. Dedim ki ürün dün elime ulaştı 2 üründe de aynı sorun var ve burada sorunlu olan ben miyim? Prosedur böyle diyor. Bu ürünü alacaksanız Trendyol adlı firmadan almayın. 21 iş günü beni bekletecekler iade alalım mı almayalım mı diye karar verecekler. Saçmalık Amazon senin gözünü seviyim ya

Dün gece sipariş vermiştim maalesef yarına geliyor. Umarım böyle bir sorunla karşılaşmam, keşke normalini alsaydım.

Genellikle bu ses duyulmayacak kadar az geliyor. Hatta ben ve oda arkadaşlarım kulağımıza dayamadan duyamıyoruz.
Yeyil ben bu üründen 2 adet aldım ve bu ürünü kullanan birisiyim. Almış olduğum 2 ürünün ses seviyesi farklı. Bir ürünün sesi bildiğin dayanılamayacak kadar yüksek yani konusma sesine yakın o derece diğer üründe ise az bir ses seviyesi. Siz bu ürünü güzellemesi yapıyorsunuz ve anlayamıyorum sanki hoparlör almışız da ses sorunu yaşıyoruz. Bu ürün mouse arkadaşlar mouse 'dan ses mi gelir. Trendyol tarafından arandım ve iade işlemi başlattılar. Ürünü göndermemi istediler 2-3 iş gününde kontrol edip iade yapacaklarını ilettiler.

Selam arkadaşlar 2 adet olarak satın aldım ve bugün elime ulaştı. Üründen daha önce vardı yedek olsun diye 2 adet aldım. 2 üründe de ses sorunu var ve bu aşırı can sıkıcı tiz bir ses var kulağınızı tırmalıyor. Bir şeyler izlerken sorun yok fakat bir şey izlemediğinizde kulaklarınızı ağırtan tiz bir ses var PC kapattıgınızda ohhh rahatladım diyorsunuz. Yani bu ürünün uygun olmasının sebebi sanırım sesi. Sorunlu olan ürünleri uyguna piyasaya sürüyorlar sanırım. Acaba bu fiyata alıp servise versek yenisini SteelSeries'den alabilir miyiz bilemiyorum. Sonuç olarak bu haliyle kullanılmaz tekrar ediyorum bir deneyeyim diye bile almayın bu haliyle kullanmak mümkün değil. Kulaklarım ağırdı. 30 dk anca dayanabildim. İade edeceğim. Umarım sorun çıkartmaz Trendyol.

Benim de mouse bugün elime ulaştı. Arkadaşın dediği gibi ekran kısmında bir ses sorunu var. Konuşma sesi seviyesinde değil ama odaklanırsanız tiz bir ses duyuyorsunuz. Tiz bir cızırtı gibi. Bilmiyorum iade edip etmeme konusunda kararsızım. Bir sıkıntı çıkartır mı? Kulaklık da taktığım için bu cızırtıyı çok duyacağımı sanmıyorum. Ama kulaklıksız kullanımda sinir bozucu bir ses olabilir bir süre sonra.

Yeyil ben bu üründen 2 adet aldım ve bu ürünü kullanan birisiyim. Almış olduğum 2 ürünün ses seviyesi farklı. Bir ürünün sesi bildiğin dayanılamayacak kadar yüksek yani konusma sesine yakın o derece diğer üründe ise az bir ses seviyesi. Siz bu ürünü güzellemesi yapıyorsunuz ve anlayamıyorum sanki hoparlör almışız da ses sorunu yaşıyoruz. Bu ürün mouse arkadaşlar Mouse'dan ses mi gelir? Trendyol tarafından arandım ve iade işlemi başlattılar. Ürünü göndermemi istediler 2-3 iş gününde kontrol edip iade yapacaklarını ilettiler.

Bana rahatsız edecek derecede gelmedi. Benim açımdan öneririm.

Yeyil ben bu üründen 2 adet aldım ve bu ürünü kullanan birisiyim. Almış olduğum 2 ürünün ses seviyesi farklı. Bir ürünün sesi bildiğin dayanılamayacak kadar yüksek yani konusma sesine yakın o derece diğer üründe ise az bir ses seviyesi. Siz bu ürünü güzellemesi yapıyorsunuz ve anlayamıyorum sanki hoparlör almışız da ses sorunu yaşıyoruz. Bu ürün mouse arkadaşlar Mouse'dan ses mi gelir? Trendyol tarafından arandım ve iade işlemi başlattılar. Ürünü göndermemi istediler 2-3 iş gününde kontrol edip iade yapacaklarını ilettiler.

Hocam ses geliyor ama kulağa dayamadıkça bendeki ses duyulmuyor o yüzden çok sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum. Bana göre o ses alttaki ekrandan geliyor

Hocam ses geliyor ama kulağa dayamadıkça bendeki ses duyulmuyor o yüzden çok sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum. Bana göre o ses alttaki ekrandan geliyor.

+++ Öyle zaten. Ekranın çalışma sesi o bende de aynı şekilde kulağımı dayamadıkça duymuyorum. Büyük ihtimalle sorunlu fare denk geldiğinden o kadar yüksek ses aldı arkadaş.

+++ Öyle zaten. Ekranın çalışma sesi o bende de aynı şekilde kulağımı dayamadıkça duymuyorum. Büyük ihtimalle sorunlu fare denk geldiğinden o kadar yüksek ses aldı arkadaş.

Haklısınız hocam ama zaten şu an tek ucuz seçenek Trendyol

Son düzenleme:

Geri
Yukarı