Elektronik SteelSeries Prime Plus 650 TL!

Hocam zaten genellikle öyle oluyor, ben bu güne kadar 1 kere hariç herhangi bir firmanın canlı desteğine bulaşmadım(N11, İtopya, çiçek sepeti, PTT AVM, Trendyol, Hepsiburada, İncehesap...), size de tavsiye ederim, ne kadar iade yapmışsam hepsi de kabul edildi.

1 kere bulaşmak zorunda kaldım onda da sorun yaşadım, o da Gençer Gaming de oldu onların iade paneli yok, mecbur canlı desteğe yazdım, kargo poşetini dahi açmadığım ürünün iadesini ancak 30-35 gün sonunda alabildim.

Hocam artık olay yer farkını çoktan geçti, şimdi de Iğdır'a gitmiş kargo (erzurumdayım) 🤣🤣. Kim bilir şimdi nereye gidiyor.

Eki Görüntüle 2176315

Eğer transfer merkezi yakın ildeyse oraya gidiyor. Bende düzcedeyim üniversite için Sakarya'dan getirdiler bana.

Eğer transfer merkezi yakın ildeyse oraya gidiyor. Bende düzcedeyim üniversite için Sakarya'dan getirdiler bana.

Transfer merkezleri Erzurum'da, ben de Erzurum'dayım zaten, onu geçtim Iğdır'da transfer merkezi bile yok, bildiğin bayiiye gitmiş.

Acaba diyorum ilk başta fiyatı düştü diye üst üste sipariş verip iptal ettim diye bilerek mi yapıyorlar 🤣.
1713864966331.png

10 gün sonunda geldi :D, Boyut olarak Rival 3'ten biraz daha yüksek ve uzun geri kalanı hemen hemen aynı ama daha ergonomik ve daha rahat ve ilk sipariş verirken ne kadar tereddüt etsem de kablolu olduğunu kesinlikle hissetirmiyor, cızırtı konusuna gelecek olursak bende de cızırtı var ama duymak için fareyi ters çevirip kulağa götürmek lazım.

WhatsApp Görsel 2024-04-25 saat 23.04.44_be4f3971.jpg

10 gün sonunda geldi :D, boyut olarak Rival 3'ten biraz daha yüksek ve uzun geri kalanı hemen hemen aynı ama daha ergonomik ve daha rahat ve ilk sipariş verirken ne kadar tereddüt etsem de kablolu olduğunu kesinlikle hissetirmiyor, cızırtı konusuna gelecek olursak bende de cızırtı var ama duymak için fareyi ters çevirip kulağa götürmek lazım.

Eki Görüntüle 2178661

Hayırlı olsun :) dediğim gibi oldu.

10 gün sonunda geldi :D, Boyut olarak Rival 3'ten biraz daha yüksek ve uzun geri kalanı hemen hemen aynı ama daha ergonomik ve daha rahat ve ilk sipariş verirken ne kadar tereddüt etsem de kablolu olduğunu kesinlikle hissetirmiyor, cızırtı konusuna gelecek olursak bende de cızırtı var ama duymak için fareyi ters çevirip kulağa götürmek lazım.

Eki Görüntüle 2178661

Çınlama sesi duyuyor musunuz peki mousetan? Cızırtı sadece alt tarafa kulağı koyunca duyuluyor ancak mouse uzakta dururken de bende bir çınlama/tıslama gibi bir ses çıkıyor. Fareyi takıp çıkarıp tekrar takınca o çınlama rahatsızlığının varlığını hissedebiliyorum. Siz de bu şekilde çınlama/tıslama gibi bir dip ses duyuyor musunuz? Benim farede mı sıkıntı var? Ona göre iade edeceğim süresi dolmadan.

Çınlama sesi duyuyor musunuz peki mousetan? Cızırtı sadece alt tarafa kulağı koyunca duyuluyor ancak mouse uzakta dururken de bende bir çınlama/tıslama gibi bir ses çıkıyor. Fareyi takıp çıkarıp tekrar takınca o çınlama rahatsızlığının varlığını hissedebiliyorum. Siz de bu şekilde çınlama/tıslama gibi bir dip ses duyuyor musunuz? Benim farede mı sıkıntı var? Ona göre iade edeceğim süresi dolmadan.

Sizinki psikolojik. Ben de takınca hissediyorum ama oyun oynarken falan fark etmiyorum.

Sizinki psikolojik. Ben de takınca hissediyorum ama oyun oynarken falan fark etmiyorum.

Psikolojik değil hocam ya şükür kulağım duyuyor :D Kulaklıkla kullanınca duyulmuyor tabii oyun oynarken vs. Kulaklık takılı değilken ama anlaşılıyor. En azıdan çıkartınca farenin kablosunu bir rahatlama geliyor kafanızda. Kafamın içinde dip ses varmış gibi hissettiriyor :D psikolojik mi diye çok test ettim ama maalesef değil. Benim mouse'umla ilgilidir belki bilemiyorum.

Yok hocam duyulmuyor özellikle de denedim, bilgisayar da fan sesi var diye sessiz bir odaya geçip laptopla da denedim oturduğun yerden duyulmuyor.

Masaüstü bilgisayarda fan sesli ortamda duymak için dibine girmek lazım, ama laptop ve sessiz ortamda fareye 5-6 cm uzaklıktan duyuluyor ama kesinlikle oturduğum yerden ses almadım, alsam zaten direk iade ederdim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı