SteelSeries Prime vs Razer cobra

Qobye

Centipat
Merhaba arkadaşlar. Bu iki mouse arasında kaldım. İki marka ve iki model hakkında da en ufak bir fikrim yok. Prime Trendyol'da 499, cobra Hepsiburada'da indirimle 464. hangisini almak daha uzun ömürlü ve mantıklı olur? Cobra'da kronik sorunlar var mı? DeathAdder Essential'dan vazgeçmeme sebep oldu kronik sorunlar.
Fikirlerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi de iyidir ama burada karar vermenize en önemli etken eliniz. Tutuş şekliniz, el ölçüleriniz vesaire önemli.

Eliniz büyükse Prime, küçükse Cobra daha iyi olur. Prime palm tutuş için ergo fare, Cobra ise claw ağırlıklı.

7 yıl boyunca Logitech kullanmış ve sağ tuşunun çift tıklama sorunundan ötürü değiştirme kararı almış biri olarak hiçbir markanın fanatiği olmadığımı belirtmek isterim. Elim 18 cm ve fareyi Claw tutuyorum. Steelseries Prime'ı teknik özelliklerinden ötürü tercih etmiştim ancak beni tamamen hayal kırıklığına uğrattı. Sebebi ise malzeme kalitesi çok kötü. Mekanik+optik switch'e sahip olmasından ötürü tuşları sert ve yüksek ses çıkarıyor. İade ettim şu anda Razer Cobra kullanıyorum.

Malzeme kalitesi, görünüşü, hissiyatı her şeyiyle mükemmel eliniz 19 cm'den büyük ve Palm tutuyorsanız belki zorlanabilirsiniz. Ben hem Palm hem Claw şekilde rahatça kullanabiliyorum. Kesinlikle öneririm sahip olduğum en iyi fare.

7 yıl boyunca Logitech kullanmış ve sağ tuşunun çift tıklama sorunundan ötürü değiştirme kararı almış biri olarak hiçbir markanın fanatiği olmadığımı belirtmek isterim. Elim 18 cm ve fareyi Claw tutuyorum. Steelseries Prime'ı teknik özelliklerinden ötürü tercih etmiştim ancak beni tamamen hayal kırıklığına uğrattı. Sebebi ise malzeme kalitesi çok kötü. Mekanik+optik switch'e sahip olmasından ötürü tuşları sert ve yüksek ses çıkarıyor. İade ettim şu anda Razer Cobra kullanıyorum.

Malzeme kalitesi, görünüşü, hissiyatı her şeyiyle mükemmel eliniz 19 cm'den büyük ve Palm tutuyorsanız belki zorlanabilirsiniz. Ben hem Palm hem Claw şekilde rahatça kullanabiliyorum. Kesinlikle öneririm sahip olduğum en iyi fare.
Cevabınız için teşekkürler hocam muhtemelen cobra alacağım.

Geri
Yukarı