SteelSeries QCK boyut seçimi

Rival 3 için bişey diyemem ama QCK serisi iyi mouse pad. Benim kullandığımdan daha sağlam hem Edge modeli, memnun kalırsın umarım.
Üstteki arkadaş incehesap bir şeyi yanlış yazmış falan demiş. Tam olarak ne demek istediğini anlamadım. Yanlış bir şey yapmak istemiyorum. Sen anladın mı? Boyut her sitede aynı, yanlışlık göremedim.

QCK Edge modelinin 3 boyutu var. Orta, Büyük ve XL olarak. Hepsinin kalınlığı 2mm fakat en ve boy olarak farklılık var. Sırasıyla 320 x 270, 450 x 400 ve 900 x 300 mm boyutlarında.

Verdiğiniz linkteki model SSMP63822 yani Orta boy olan versiyonu. 320 x 270mm boyutlarında.

Benim bahsettiğim ve arkadaşın kullandığını söylediği model 450 x 400 olan modeldir.

Steelseries sayfasından bakarsan daha iyi anlayabilirsini sanırım boyutları.

Dosya Ekleri

• edge.jpg
    edge.jpg
    15,6 KB · Görüntüleme: 26
Üstteki arkadaş incehesap bir şeyi yanlış yazmış falan demiş. Tam olarak ne demek istediğini anlamadım. Yanlış bir şey yapmak istemiyorum. Sen anladın mı? Boyut her sitede aynı, yanlışlık göremedim.
QcK Edge modeli sadece 450 X 400 boyutlarında üretiliyor diye biliyordum, o yüzden site yanlış ilan koymuş yazdım ve kutunun fotoğrafını attım. Karışıklık için özür dilerim, düşük mouse hassasiyeti kullanmıyorsan 320 X 270 QcK Edge’de alınabilir. Mouse’u geniş alanda kullanıyorsan 450 X 400 almalısın.

QcK Edge modeli sadece 450 X 400 boyutlarında üretiliyor diye biliyordum, o yüzden site yanlış ilan koymuş yazdım ve kutunun fotoğrafını attım. Karışıklık için özür dilerim, düşük mouse hassasiyeti kullanmıyorsan 320 X 270 QcK Edge’de alınabilir. Mouse’u geniş alanda kullanıyorsan 450 X 400 almalısın.
Çok teşekkür ederim. Ben de çok tecrübeli olmadığım için yanlış bir şey yapmak istemedim ondan böyle detaylıca sordum. Medium işimi görür muhtemelen. Mouse bakıyorum şu an. Tavsiyeniz var mı? Rival 3 öneriyorlar.

Heavy tavsiye etmem, kalın mousepad bence iyi değil. QCK Edge ölçülerini yanlış yazmışlar ya da Edge olarak medium satıyorlar. Kendim evde QCK Edge dışarıda QCK mini kullanıyorum, tavsiye ederim.
Eki Görüntüle 575214
QCK Edge ölçüleri attığınız linkteki ölçüler değil. QCK Edge 450 X 400 X 2 mm ölçülerinde.

QCK Edge'nin mouse hassasiyeti nasıl CS:GO için almayı düşünüyorum bende.

Geri
Yukarı