SteelSeries QCK+ Hala Alınır mı?

Alınır mı derken? İşlemcisi falan eskimedi o mousepadin benim bildiğim. Bez işte. Dünya çapında bir oyuncu değilsen seni etkilemez. Önceden QcK+ XLarge kullanıyordum şimdi Razer'in masa kadar bi mousepad'ini aldım. Farkettirmiyor.

Stok var halde gözüküyordu sitede. Fakat ben sipariş geçtiğimde stoğun olmadığını stoğa girip öyle göndereceklerini söylediler. 2 günlük kargo oldu sana 7 gün...

Tavsiyem ilk olarak stok olup olmadığını sor. Duruma göre sipariş geç.
O zaman Hepsiburada üzerinden sipariş ederim. Zaten aynı aatıcı. Cevabın için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mousepadi aldım. Kutuyu güzel paketlemişler ama galiba ürün hafif diye içeriğini bilmeden basketbol oynamışlar. Bu yüzden kutuda biraz hasar var ama bana önemli olan dışı değil içi. Kutuyu açtığımda mousepad gayet sağlamdı, bir sorunu yoktu. Mousepad denilen kadar iyiymiş. Normalde G300s ile 1100 DPI'da kullanırken şu anda 800 DPI gibi bir değerde kullanıyorum. Mousepadi almak isteyenlere öneririm. Fotoğraf ekleyemiyorum çünkü "forum yönetici tarafından devre dışı bırakılmıştır" diyor.

Merhabalar steelseries qck+ xlarge aldım 120 TL ye sizce kazık mı?
sizce csgo rainbow gibi oyunlar için uygun mu?
Ve kenarlarından açılma yapıyor mu??

Merhabalar steelseries qck+ xlarge aldım 120 TL ye sizce kazık mı?
sizce csgo rainbow gibi oyunlar için uygun mu?
Ve kenarlarından açılma yapıyor mu??
Hangi model olduğunu hatırlamıyorum ama o bahsettiğin sorun bir modelde vardı, bunda öyle bir sorun olacağını düşünmüyorum ki 3 yıla yakın bir süredir bende olmasına rağmen mousepadde bir sıkıntı yok.

Şu zamanda dolar kurunu vs. düşününce fena fiyata almamışsın ve bahsettiğin oyunlar için çok iyi bir mousepad. Ben QCK+ Howl Edition'ı aldım, bundan sonra. Her ikisi de fena değil ama benim Howl Edition'ı tercih etmemin esas sebebi daha yeni bir ürün olması ve üzerindeki desen falan :D. Neyse hayırlı olsun fena mousepad değil hatta aksine dediğim gibi çok iyi bir mousepad.

Geri
Yukarı