SteelSeries QCK Heavy Medium Kokuyor

FahriBilici

Decapat
Merhaba, yaklasik 5 gun once baslikta bahsettigim mousepadi aldim ve 2-3 gun kadar balkonda havalandirmama rahmen uzerindeki plastik kokusu hala gecmedi. Bir de mousepade avucum surtunuyor, elime de siniyor kokusu. Bu koku gecer mi ya da gecmesi için yapabilicegim bisi var mi? Gecmezse iade etmeyi dusunuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şampuanla yıka, iyice durula ve kurut. Suyun sıcaklığını iyi ayarlarsan hiç bir sorun olmaz. Hatta ılık suyla bile yıkayabilirsin. Kumaşta deformasyona yol açmayacaktır.

Merhaba, yaklasik 5 gun once baslikta bahsettigim mousepadi aldim ve 2-3 gun kadar balkonda havalandirmama rahmen uzerindeki plastik kokusu hala gecmedi. Bir de mousepade avucum surtunuyor, elime de siniyor kokusu. Bu koku gecer mi ya da gecmesi için yapabilicegim bisi var mi? Gecmezse iade etmeyi dusunuyorum.

Bu tip ürünler 2 ay kadar koku yayabilir ve bu yüzden genelde üreticiler yeni ürünleri hemen göndermezler. Eğer 2-3 gün havalandırma ile kokusu geçmediyse sizi çok rahatsız ediyorsa 2 hafta geçmeden iade edin derim, direk etki eden başka bir çözümü yok.

Bu modelde herkes başlangıçta kokudan şikayetçi zaten. Kimisi 1haftada kimisi 2 haftada geçiyor diyor. Biraz daha bekleyin en iyisi.

Normalde kokmuyor bu modeller. Hangi mağazadan satın aldınız? Orijinal olduğuna emin misiniz ürünün?
amazon.com.tr den aldim orjinaldir diye dusunuyorum amazonun kendisi satiyordu
Bu modelde herkes başlangıçta kokudan şikayetçi zaten. Kimisi 1haftada kimisi 2 haftada geçiyor diyor. Biraz daha bekleyin en iyisi.
anladim genel olarak gecti ama mouse tutarken elim surunuyor ve elime siniyor onun kokusu cok kotu oluyor

Yeni konular

Geri
Yukarı