SteelSeries Qck+ Large Alınır mı?

Bütçe
180

Bloody Hell

Hectopat
Yer
Olimpos
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Zotac RTX 2060 OC Gaming OC Edition- Ryzen 5 2600 4.1 GHz- Gigabyte B450M S2H-Crucial Ballistix 16 GB (8x2) 3000 mhz cl 15- Kingston HyperX Fury 3D 480 GB-Samsung HD252HJ- Xigmatek Beast- X-Power 650W 80+ Gold
My Equipments
LG 24MK400H-B- SteelSeries Rival 3- Razer BlackWidow Elite- Cooler Master CH321- SteelSeries Qck Edge Medium- Dualshock 3- Hadron HD552
Arkadaşlar sorum başlıkta belirttiğim gibi. Bütçem maksimum 180 TL. En az 45x40'lık bir mousepad istiyorum. Başka önerileriniz varsa alırım. Bu para mousepad'e verilmez demeyin lütfen. 10 TL'lik mousepad ile 150 TL'lik mousepad'in arasındaki doku ve hissiyat farkı dünyalara bedel bence.

Medium modelini kullanıyorum ve oldukça memnunum. Logitech G300S, Logitech G203 ve SteelSeries Rival 100 modelleri ile kullandım ve baya memnun kaldım diyebilirim.

Kullanıcısıyım. Hissiyatı vb. çok güzel. Alınabilir ve fiyatını hak ediyor. Malzeme kalitesi çok iyi.

Arkadaşlar cevaplarınız için çok teşekkür ederim farklı konu açmamak ve kategorinin oyun ekipmanları olması dolayısıyla bir soru daha soracağım. Klavye olarak Razer Blackwidow düşünüyorum. Bütçem maksimum 710 TL. Mekanik istiyorum öneriniz var mıdır? Merak edenler için klavyenin linki: RAZER Blackwidow Türkçe Mekanik Oyuncu Klavyesi | Trendyol

Kullanıcısıyım. Hissiyatı vb. çok güzel. Alınabilir ve fiyatını hak ediyor. Malzeme kalitesi çok iyi.

Merhaba alan birisi ilk aldığımda mousepadde çok kötü koku vardı 1.5 hafta sonra falan tamamen koku gitti demiş. Sizin mousepadinizde de kötü koku var mıydı ve koku tamamen gitti mi? Gittiyse ne kadar süre sonra gitti ?

Yeni konular

Geri
Yukarı