SteelSeries QCK large mouse pad 100TL

Fiywtı normalde amazonda 200tl civarındaydı, 149tl oldu üstüne kampanya da gelince 100tl oldu. İndirim paylaşmak da suç oldu forumda.
Dostum ne alakası var, ben sadece bir kupon üzerine bütün ürünleri indirimli sayılmaması gerektiğini söylüyorum. Normal indirimini paylaş, onun için sordum zaten normalde mi indirimli yokssa 50 TL kupon ile mi diye. Ama ürünün normal fiyatını kupon ile indirim yapmak saçma. Yani bu ürünün fiyatı 150 TL, 100 değil. Kupon ayrı bir şey. Ayrıca tek kullanımlık.

Dostum ne alakası var, ben sadece bir kupon üzerine bütün ürünleri indirimli sayılmaması gerektiğini söylüyorum. Normal indirimini paylaş, onun için sordum zaten normalde mi indirimli yokssa 50 TL kupon ile mi diye. Ama ürünün normal fiyatını kupon ile indirim yapmak saçma. Yani bu ürünün fiyatı 150 TL, 100 değil. Kupon ayrı bir şey. Ayrıca tek kullanımlık.

Tek bir hesabın varsa evet, tek kullanım. ;) Etiket konusunda yani arayan bulsun diye öyle atıyorum ama gerekirse atmam.

Katılıyorum. Herkes 50 TL kuponu kullanamıyor. Ben kullanamıyorum mesela uygun değil diyor.
Mobilden sipariş verilmemiş hesapla yapılması gerekiyor.

Son düzenleme:
Kupon için ürün seçmemize fikir oluyor en azından bu tarz şeyler. Ne mahsuru var ki?
Yanıltıcı oluyor hocam. Başlık yanıltıcı oluyor. Ben 100 TL diye düşünüp giriyorum ama aslında 150 TL. Konuyu 150 TL olarak açıp "Ayrıca 50 TL kupon ile 100 TL'ye alabilirsiniz" yazsa daha iyi olur. Çünkü fiyatı 150 TL.
Bu şekilde tercih ediliyorsa siz bilirsiniz.

Ne kadar fazla boş yorum var internet'te gezesim kalmadı artık ya. Ürün zaten indirimli kardeşim 200'den 150 ye düşmüş herkes de istediği kadar kullanabiliyor kuponu zaten hesap açarak daha neyin tartışmasını yaratmaya çalışıyorsunuz belli değil.

Sepetin 150TL olması durumunda 50 TL indirim yapan AMAZON50 kodu ile alırsanız 100TL'ye geliyor. 149TL bu ürün, sepete 2-3TL'lik bir şey ekleyip kodu kullanın. Amazon mobil için geçerli.
Satıcısı sadece Amazon olanlarda indirim kodu kullanılabiliyor diyor, verdiğiniz linkteki ürünün satıcısı Amazon değil, bu üründe indirim kullanılamaz

Yeni konular

Geri
Yukarı