SteelSeries QCK+ Large üzerinde Zowie Ec-2a fare kaymıyor

Formi

Kilopat
Daha fazla  
SteelSeries QCK+ Large ve Zowie Ec-2a kullanıyorum. Skatezler yeni ama mouseped ıslak gibi, kaymıyor. Bunun sebebi ne olabilir, nasıl çözerim?

Merhaba Formi,

Eğer Skatezlerin yeni ise, mousepad'inin bakımını yapman gerekiyor olabilir. Aşağıda mousepad bakımının nasıl yapılacağına dair bir video paylaştık. Gerçi videomuz kendi üretimimiz olan mousepadlerin nasıl temizlenmesi gerektiğini anlatıyor lakin en azından kumaş mousepadleri temizlerken neler yapmaman gerektiğine dair faydalı ipuçları bulabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Umarız yardımcı olabilmişizdir.

Merhaba formi,

Eğer skatezlerin yeni ise, mouse pad'inin bakımını yapman gerekiyor olabilir. Aşağıda mouse pad bakımının nasıl yapılacağına dair bir video paylaştık. Gerçi videomuz kendi üretimimiz olan mousepadlerin nasıl temizlenmesi gerektiğini anlatıyor lakin en azından kumaş mousepadleri temizlerken neler yapmaman gerektiğine dair faydalı ipuçları bulabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Umarız yardımcı olabilmişizdir.

Teşekkürler Türkiye'de skatez temin edemiyorum nereden temin edebilirim veya siz bana gönderebilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı