SteelSeries QCK mini nasıldır?

Güzel bir mouse pad, çok büyük değildir, daha iyisi ve ucuzu var mı ya da bu fiyat uygun mu bilmem tabi.

mağazaya gitme ve açık bir şekilde test etme imkanın varsa onları öyle yap ama o linkte ki mouse pad kaliteli ve küçük bir şey.

QCK en iyi mousepadlerden fakat minisi de fazla küçük. Ben QCK XXL kullanıyorum memnunum. Eğer CS gibi oyunlar oynuyorsanız yetmez. Ben 500 DPI 2 Sens oynadığım için mesela büyük pad aldım. Ama siz 2000 DPI+ kullanıyorsanız alabilirsiniz.

mağazaya gitme ve açık bir şekilde test etme imkanın varsa onları öyle yap ama o linkte ki mouse pad kaliteli ve küçük bir şey.
Tamam hocam sonuçta Rampage ve GP den daha kaliteli bir ürün ama değil mi ?
QCK en iyi mousepadlerden fakat minisi de fazla küçük. Ben QCK XXL kullanıyorum memnunum. Eğer CS gibi oyunlar oynuyorsanız yetmez. Ben 500 DPI 2 Sens oynadığım için mesela büyük pad aldım. Ama siz 2000 DPI+ kullanıyorsanız alabilirsiniz.
4000 ' de oynuyorum .
Rampage SMX-R10 ORION Usb Siyah 4000 Dpi Makrolu Oyuncu Mouse - Vatan Bilgisayar . Mouse'm bu .

Dediğim gibi çok küçük zaten boyutları yazıyor ona göre alın. 25 CM genişlik 21 CM uzunluk. Boyutları sana uygunsa güzel mousepad.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı