SteelSeries QCK model seçimi

Anko34

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar CS:GO oynuyorum ve SteelSeries QCK+ mouse Pad'de karar kıldım fakat bir sorum var.

Standart QCK+ siyah model almak yerine, Special Edition, limited Edition modelleri var. Bu modellerin üstünde resim var ve fiyat da biraz fark ediyor.

Asıl sormak istediğim düz siyah modelle, resimli modeller arasında kayganlık kalite farkı olur mu?

Örneğin resimli olan modeller, resimden dolayı kabartmalı ve tırtıklı mı oluyor? Yoksa düz siyah model gibi aynı konforda mı oluyor? Yardımcı olursanız sevinirim.

Kenarları dikişsiz olan QCK modellerini tercih etme. QCK Edge güzel. QCK+ hangisi?
dostum ben qck cyberpunk edition aldım 350 TL fiyatı vardı indirimde 160 TL ye aldım. Merak ettiğim qck+ qck vs gibi modellerin düz siyah renkleri ile resimli modelleri arasında kayganlık veya doku farkı var mıdır? Resimli modeller kabartmalı gibi gözüküyor. Düz siyah modeller pürüzsüz gibi gözüküyor ona göre tercih yapıcam. Ürün henüz kargolanmadı pazartesi kargolanacak ona göre iade değişim yapıcam. Yanıtlarsan memnun olurum

aldınızmı mouse pad nasıl kaygan mı
dostum ben qck cyberpunk edition aldım 350 TL fiyatı vardı indirimde 160 TL ye aldım. Merak ettiğim qck+ qck vs gibi modellerin düz siyah renkleri ile resimli modelleri arasında kayganlık veya doku farkı var mıdır? Resimli modeller kabartmalı gibi gözüküyor. Düz siyah modeller pürüzsüz gibi gözüküyor ona göre tercih yapıcam. Ürün henüz kargolanmadı pazartesi kargolanacak ona göre iade değişim yapıcam. Yanıtlarsan memnun olurum

aldınızmı mouse pad nasıl kaygan mı
kardeşim mousepad 10 numara 5 yıldız daha önce 5milimetre kalınlıkta ve 4mm kalınlıtka kullandım. Bunu bilerek 2mm qck aldım qck+ heavy vs biraz kalın. 2mm gayet yeterli kaygan, güzel bir resim var. İtopyadan almıştım indirim devam ediyorsa kaçırma derim. Steelseries Cyberpunk edition Large

QcK'lere Edge ve Prism Cloth dışında bulaşmayın.
dostum gayetde güzel çıktı mousepad cs go oynuyorum. Benim için önemli olan alandı fakat spray control vs de kötüleşme olmadı tam tersine dokusu hissi daha iyi. Hatta mouseadi alınca dpi biraz düşürdüm. Sensörler daha iyi çalışıyor resmen alacaklara tavsiyemdir
Kenarları dikişsiz olan QCK modellerini tercih etme. QCK Edge güzel. QCK+ hangisi?
kenarında dikiş olan modeller 4mm kalınlıkta bu 2mm kalınlıkta qck cyberpunk edıtıon large aldım gayetde memnunun. Zaten mousepad çarşaf gibi resmen kenarlara yaklaşmıyorum bile. Masada durdugu yerde soyulursada canı sagolsun

Geri
Yukarı