SteelSeries QCK mouse pad alınır mı?

yusufegekaya0

Decapat
Yer
Karabük/Merkez
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Nitro 5 AN515-57
İşletim Sistemi: Windows 11 Home 64 Bit
İşlemci: İ511400H
Ekran Kartı: GTX 1650Tİ
Ram: 16 Gb 8X2
Ssd 1: Micron 512 Gb Ssd
Ssd 2: Kioxia Exceria G2 1Tb Ssd
Mouse: Logitech G102
MousePad: SteelSeries QCK Medium
Kulaklık: Apple 3.5 Mm Earpods
Meslek
Öğrenci / İçerik Üreticisi
Selam. Mouse pad alacağım vatan da SteelSeries QCK mouse pad var 419 TL sizce almaya değer mi nasıldır kullanan var mı Logitech G102 mouse ile kullanacağım aynısı arkadaşımda var pek bir şey demedi al alma diye siz önerir misiniz yardımcı olursanız sevinirim.

Aynı modelin 3XL versiyonunu kullanıyorum. Şahsen değeceğini düşünmüyorum. Bundan önce Xrades marka bir mousepad kullanıyordum. Arada fark olur diye buna geçtim. Var mı? Var, fakat öyle almazsanız çok şey kaybedersiniz gibi bir durum kesinlikle yok. İlla almak isterseniz daha büyük versiyonunu alta bırakacağım onu almanızda fayda var. 80 TL farka en azından değecektir.

Bu da Steelseriesten önce kullandığım model fiyatına göre gerçekten çok iyi. Büyüklük olarakta keza :)
Fiyat olarak aynı, en azından bunu alırsan tüm masanı kaplayacak bir mousepadin olacak.

Büyük vs. der eğer başka bir model istersen yine bir alternatif bırakıyorum. Steelseries ve diğer attığım daha kumaş bir yapıda, bu attığım nasıl desem daha baskı gibi.

Bunu da 120x60 olandan önce kullanıyordum, öneririm.

Aynı modelin 3XL versiyonunu kullanıyorum. Şahsen değeceğini düşünmüyorum. Bundan önce xrades marka bir mouse pad kullanıyordum. Arada fark olur diye buna geçtim. Var mı? Var, fakat öyle almazsanız çok şey kaybedersiniz gibi bir durum kesinlikle yok. İlla almak isterseniz daha büyük versiyonunu alta bırakacağım onu almanızda fayda var. 80 TL farka en azından değecektir.

Bu da SteelSeries'ten önce kullandığım model fiyatına göre gerçekten çok iyi. Büyüklük olarak da keza :)
Fiyat olarak aynı, en azından bunu alırsan tüm masanı kaplayacak bir mousepadin olacak.

Büyük vs. der eğer başka bir model istersen yine bir alternatif bırakıyorum. SteelSeries ve diğer attığım daha kumaş bir yapıda, bu attığım nasıl desem daha baskı gibi.

Bunu da 120x60 olandan önce kullanıyordum, öneririm.

Kanka bunlar aşırı büyük masamya sığmaz ki laptoplar kullanacağım ben.

@yusufegekaya0 İlk attığım Qck+ modeli al en azından. Medium da cidden özellikle düşük sens oynuyorsan oyunları, yer yok hareket etmek için. Son attığımı da bir düşün derim. 70x30, monitörün önünde klavye ve mouse'u kaplamak için bir ölçü. Çok büyük geleceğini düşünmüyorum.

@yusufegekaya0 ilk attığım QCK+ modeli al en azından. Medium da cidden özellikle düşük sens oynuyorsan oyunları, yer yok hareket etmek için. Son attığımı da bir düşün derim. 70x30, monitörün önünde klavye ve fareyi kaplamak için bir ölçü. Çok büyük geleceğini düşünmüyorum.

Masa 90x40 ölçülerinde medium olanı almam daha iyi olur 1600 DPI ile kullanıyorum mouse zaten.

Geri
Yukarı