Satılık SteelSeries Rival 110 ve Logitech G102 Prodigy Mouse

İsmail Çetin

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Matematik Öğretmeni
Steelseries Rival 110 Mouse: 120 TL
Logitech G102 Prodigy Mouse: 130 TL'ye satıyorum. Ürün 5-6 ay önce alındı. Hiçbir sorunu yoktur.
Sadece Ankara içi elden teslim edeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu ilanı keşke dün açsaydın, gittim Bloody A90'a 150 lira vermezdim.

Bana kalırsa Bloody daha iyi.

Fiyatlar biraz fazla ama giriş seviyesi için en iyi iki model. Hayırlı satışlar.

Fiyatlar biraz fazla derken? 20 TL ye mi satayım?
Ne alaka? 155TL'ye G102 satılıyor (Logitech G102 Prodigy Oyuncu Mouse 910-004939 Fiyatı)
165TL'ye de Rival 110 satılıyor (Steelseries Rival 110 Optik Gaming Mouse | Steelseries | 11.11 İndirimleri Steelseries Rival 110 Optik Gaming Mouse Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da)
Ek olarak 5-6 ay önce alınmış ürünlerin o dönem ki fiyatlarını eminim ki sizde çok iyi biliyorsunuz. İmalı konuşmadan önce ne demek istediğimi anlarsanız sizin içinde iyi olur. Tekrardan iyi satışlar.

Dostum sorunun ne anlayamadım ama özel meseleyse inan ki burası yeri değil.
O zamanki fiyatı daha düşük olabilir. Fakat sen de biliyorsun ki TL nin değeri de o zamanki ile aynı değil.
100 TL ye aldığım ürün şu an 150 TL olduysa ben gidip o ürünü 50 TL ye satamam kusura bakma.

Ayrıca ürünü almayacaksan niye girip cevap yazarsın onu da anlamış değilim. Mesaj sayını arttırmak için çok anlamsız bir yer.
Tamam konu kapansın. Satış falan yapmıyorum.
Burada herkes bilir kişi.
Birdaha da adımımı atmam.

Dostum sorunun ne anlayamadım ama özel meseleyse inan ki burası yeri değil.
O zamanki fiyatı daha düşük olabilir. Fakat sen de biliyorsun ki TL nin değeri de o zamanki ile aynı değil.
100 TL ye aldığım ürün şu an 150 TL olduysa ben gidip o ürünü 50 TL ye satamam kusura bakma.

Ayrıca ürünü almayacaksan niye girip cevap yazarsın onu da anlamış değilim. Mesaj sayını arttırmak için çok anlamsız bir yer.
Tamam konu kapansın. Satış falan yapmıyorum.
Burada herkes bilir kişi.
Birdaha da adımımı atmam.
Sat veya satma demiyorum. Olayı farklı yere çeken sensin zaten. İmalı şekilde "20TL'ye mi satayım?" cümlesi benden çıkmadı. Sana iyi satışlar kişisel görüşüm G102 ikinci el olarak 130TL fazla Rival 110 için fiyat daha makul. Anlatmak istediğim bu, farklı noktaya çekmenin bir esprisi yok.

Geri
Yukarı