SteelSeries Rival 3 alınır mı?

Bütçe
400 TL
@ZyNeX1907 evet o da farklı, zaten 20000DPI olsa da 20000DPI kullanmazsın. 20k DPI gereksiz fazla.
IPS tarama hızı olarak da yeterli geldi gözüme. Tabii ki 650IPS daha iyi ama nedense Razer hoş gelmiyor bana.
Şuanki Logitech M171 ile bile FPS oyunlarında ani haraketler yapıp kill alıyorsam Rival 3 çok iyi olur.

Viper mini´de paracord kablo var. Paracord kablolar wired mouselara Wireless hissiyatı vermek için tasarlandılar. Rival 3´te taş gibi sert rezalet bir plastik kablo var.

QCK mı? Şaka olmalısınız.

Rezalet kablo derken ürünü kullandınız mı kablosunda hiçbir sıkıntı yok bırakın şu Razer fanboyluğunu artık her şeyde en kalitelisi Razer olamaz stell series çoğu şeyde geçti Razer'ı zaten kalitesiz demiyorum ama yani her şeyide kötülemeyin ya.

@ZyNeX1907 evet o da farklı, zaten 20000DPI olsa da 20000DPI kullanmazsın. 20k DPI gereksiz fazla.
IPS tarama hızı olarak da yeterli geldi gözüme. Tabii ki 650IPS daha iyi ama nedense Razer hoş gelmiyor bana.
Şu anki Logitech M171 ile bile FPS oyunlarında ani hareketler yapıp kill alıyorsam Rival 3 çok iyi olur.

Evet Razer'ın dış yapısı kalitesiz gözüküyor

QCK mı? Şaka olmalısınız.
Evet gereksiz pahali ama onun dışında zararı ne?
Kullananlar memnun, nedense içim Razer'e kaynamiyor.

Ve bu yapılan SS düşmanlıgı.
Ben de Razer'i kaliteli bulmuyorum.
@Xeonayp şu meşhur Viper Mini linkini alsam?
Baska şeyler geliyor Razer mou gibi.

Razer'ın kaliteli şeyleri klavye ve kulaklık olabilir mouseları çok sade ve dış yapısı kalitesiz alıcağınız mouse pad pahalı olabilir ama uzun süre kullanıcaksınız onu hiçbir yırtılma herhangi bir şey olmaz ileride fareyi değiştirseniz bile yine çok kaliteli mouse padiniz olacak.

@Xeonayp şu meşhur Viper Mini linkini alsam?
Baska şeyler geliyor Razer mou gibi.

https://www.hepsiburada.com/razer-mou-viper-mini-gaming-mouse-pm-HB00000Y7G62 Viper Mini'nin linki

@ZyNeX1907 @Xeonayp

Bu da benim kıyaslamam.

Rival 3 10mn daha fazla tıklama ömrü.
Rival 3 tasarımı ve kalitesi daha hoş (Bence)
Rival 3 bir tik daha iyi boy olarak.
Rival 3 aydınlatması daha iyi.
Rival 3 dahili belleğı 5 adet.

Viper mini kablosu ve skatezi daha iyi.

Hangisini secerim, 1 kablo için 1 skatez için daha fazla konuda önde olandan vazgeçmem.

@ZyNeX1907 @Xeonayp

Bu da benim kıyaslamam.

Rival 3 10mn daha fazla tıklama ömrü.
Rival 3 tasarımı ve kalitesi daha hoş (bence)
Rival 3 bir tik daha iyi boy olarak.
Rival 3 aydınlatması daha iyi.
Rival 3 dahili belleğı 5 adet.

Viper Mini kablosu ve skatezi daha iyi.

Hangisini secerim, 1 kablo için 1 skatez için daha fazla konuda önde olandan vazgeçmem.

Rival 3 alın rahatınıza bakın başka öneri beklemeyin daha bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı