SteelSeries Rival 3 alınır mı?

Hocam AJ199 hatırladığım kadarıyla yeni çıkmıştı, o yüzden pek emin olamadım. İleriki safhada ne olur göremediğim için 900TL fiyat bandından vazgeçtim. HyperX haste görmüştüm fakat onun da fiyatları 930'lara kadar çıktı. Delux M800 için de 3335 sensörlü olanı alın deniyordu fakat 3335 olanı stoklardan kaldırılmış galiba. Şu an aktif olarak satılan 3389 hali alınır mı? @Rona

Bakın bir bu yorum var

Bir de bu. Ben hangisine güveneyim ki şimdi?

3389 daha güçlü bir sensör hocam. Onu almanız daha iyi olur.

Hocam Rival 3 sorunsuz bir fare olsa bile içindeki sensörden gene tercih edilmez. Fiyatına göre konumlandırılan sensör çok kötü.

steelseries rival 710 kullanıyorum, bu markayı asla tavsiye etmiyorum. sensor sorunum yok aksine bu konuda çok başarılı fakat malzeme kalitesi rezalet. iki senede malzemenin soyulmayan, deforme olmayan yeri kalmadı.

Aylarca kullandım tek bir sıkıntı bile yaşamadım. Ledleride çok başarılı. Bu fiyata bu kadar oluyor. Gidip de G PRO X Superlight performansı beklemek saçma zaten.

Rakipleri çok daha iyi bir performans sunarken tercih edilebilir mi peki hocam? Birçok kullanıcı da lod problemi yaşadı bu fareyle.

Önerdiğim farelerden tek Delux M800'ün ufak tefek kusuru var. O da rakiplerine kıyasla daha geç tepki veriyor o kadar.

Eğer fareyi sert kullanan biriyseniz sıkıntı olabilir. Eğer narin kullanırım derseniz güzel bir model. 1 aya yakın kullandım kendisini. Sert kullanan birisi olduğum için dayanmadı bana. Tabii benim ürünüme özel bir sorun da olabilir.

Hocam AJ199 hatırladığım kadarıyla yeni çıkmıştı, o yüzden pek emin olamadım. İleriki safhada ne olur göremediğim için 900TL fiyat bandından vazgeçtim. HyperX haste görmüştüm fakat onun da fiyatları 930'lara kadar çıktı. Delux M800 için de 3335 sensörlü olanı alın deniyordu fakat 3335 olanı stoklardan kaldırılmış galiba. Şu an aktif olarak satılan 3389 hali alınır mı? @Rona

Bakın bir bu yorum var

Ben fareyi Amazon'dan 240 TL'ye almıştım. Ama kesinlikle 600 TL verilecek bir fare değil. Kronik LOD sorunu ve sensör almamanız için en büyük neden.

Geri
Yukarı