SteelSeries Rival 3 alınır mı?

Miralay000

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Pençe tutuşu kullanıyorum ve pence tutuş için yapılmış bir mouse olduğunu duydum. 2-3 yıllık A101 mouse yavaş yavaş bozulmaya başladığından ve beni çileden çıkardığı için mouse arayışına girdim ve bu mouse buldum. Genel olarak CS2 için istiyorum. Bu zamanda alınır mı? Üzer mi? Ayrıca mouse pad kullanmıyorum, mouse pad olmadan kullanılır mı, algılamama gibi bir sıkıntı çıkar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Rival 3 Wireless modelini kullanıyorum. Tekerleği 6 ayda falan bozuldu. Mouse tekerleğini çok fazla kullanan birisiyim. 900TL gibi bir fiyata almıştım. Şu an fiyatı 1.500TL'lerde. Fakat plastikten farksız. Çok ucuz duruyor. Asla önermem hocam yaklaşık 1.5 senedir kullanıyorum. Duracell pil takmama rağmen bile 1.5 haftada bitiyor.

Kronik sorunu olduğu için başka bir model bakman daha iyi olur ama bende rival 3 harici mouse kullanamamaya başladım. Neden bilmiyorum ama çok hoşuma gidiyor ve bir şikayetim olmadı. Mouse tekeri biraz hassas, sinirlenip vurursan kolayca kırılabilir.

Çok övüldüğü için almıştım ama harbi tırt çıktı. 2 sene olmadan sol tıkı gitti bile ki ağırlık sağ tık oyun oynuyorum ( LoL gibi )

Bence farklı bir model bak.

Aynen o şekilde aldım bende. Gayet kalitesiz. Parayı çöp etmelik bir mouse. şuanda bu mouse'u düşünüyorum. Yine burada konu açıp sormuştum. Gayet kaliteli dediler. Sanada öneririm dostum alabilirsin.

Alınmaz. Çöp mouse.
Alınmaz kronik lod scroll sorunu var, Max bütçeniz nedir?
Çok övüldüğü için almıştım ama harbi tırt çıktı. 2 sene olmadan sol tıkı gitti bile ki ağırlık sağ tık oyun oynuyorum ( LoL gibi )

Bence farklı bir model bak.
Rival 3 Wireless modelini kullanıyorum. Tekerleği 6 ayda falan bozuldu. Mouse tekerleğini çok fazla kullanan birisiyim. 900TL gibi bir fiyata almıştım. Şu an fiyatı 1.500TL'lerde. Fakat plastikten farksız. Çok ucuz duruyor. Asla önermem hocam yaklaşık 1.5 senedir kullanıyorum. Duracell pil takmama rağmen bile 1.5 haftada bitiyor.
Kronik sorunu olduğu için başka bir model bakman daha iyi olur ama bende rival 3 harici mouse kullanamamaya başladım. Neden bilmiyorum ama çok hoşuma gidiyor ve bir şikayetim olmadı. Mouse tekeri biraz hassas, sinirlenip vurursan kolayca kırılabilir.
Ne önerirsiniz peki ? 1000 lira altı olursa benim için çok iyi olur çünkü bütçe de sıkıntılarım var biraz F/P istiyorum. Dediğim gibi pençe tutuşlu olacak ve mouse pad kullanmadığım için mouse pad olmadan da yağ gibi kayan mouse arıyorum.

Ne önerirsiniz peki ? 1000 lira altı olursa benim için çok iyi olur çünkü bütçe de sıkıntılarım var biraz F/P istiyorum. Dediğim gibi pençe tutuşlu olacak ve mouse pad kullanmadığım için mouse pad olmadan da yağ gibi kayan mouse arıyorum.

Bunun siyahı var mı ? Sanki kullanan birinden gördüm efsane görünüyor.
Edit: Linkte varmış yeni gördüm pardon.😂

Yeni konular

Geri
Yukarı