Çözüldü Steelseries Rival 3 LOD (Lift Off Distance) Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

eren.

Centipat
Merhaba arkadaşlar ben birkaç gün önce Rival 3 mouse aldım falat lod değeri çok fazlaydı ve ben de bunu düzeltmek için çok araştırma yaptım en sonunda bant yöntemi diye bir şey buldum. Şimdi sizin fareniz çok havadayken de hareket ediyorsa sensör kısmında bir yuvarlak var delik gibi ona gelmeyecek şekilde altına siyah elektrik bandı vurun hemen düzeliyor fotoyu da koydum umarım bu konu için takılanların sorununu çözerim.

Dosya Ekleri

• IMG_20200813_143708.jpg
    IMG_20200813_143708.jpg
    267,1 KB · Görüntüleme: 2.629
RJN seviyesinde bir oyuncu ve reviewer bile kendisi için lift off distance farketmiyor diyebiliyorken zorlama işler biraz bunlar açıkçası. Lod yüzünden hangi oyunda ne tarz bir sorun yaşadığınızı merak ettim.

Senden Allah razı olsun kardeşim 2 aydır kafayı yicektim arıyorum bulamıyordum. Dönüşlerde hep aim kayıyordu, fareyi söküp optiğini yükseltmeyi düşünüyordum, senin bu olayı deneyeceğim inş sorun çözülür. Bu arada bir daha Bloody harici mouse almam :) pahalı marka diye aldık pişmanız

Yeni konular

Geri
Yukarı