SteelSeries Rival 3 nasıldır?

Bazı arkadaşlar sadece kendi deneyimleri ile bakıyorlar fakat biz öneri verirken çoğunluktan gelen olumlu/olumsuz geri dönütlere ve teknik özelliklerine göre öneri veriyoruz.

Bundan dolayı sadece kendi deneyimlerinize dayanarak bir öneri vermek mantıksızdır.

Ayrıca en kötü malın bile bir seveni bulunuyor yeterince ararsan. Bakınız Odyssey G3, Rampage, Game booster, Gamepower, Turbox, Izoly, Dragos vb diğer markaların çöp ürünleri.

Son düzenleme:
1 senedir kullanıyorum ve kesinlikle önermem. Kronik LOD sorunu mevcut. Sensöre bant yapıştırarak kullanıyorum. Ayrıca scroll tuşu kendi kendine basıyor bazen.
Hocam sensöre bant yapıştırmanın LOD konusunda avantajları varmış ama. Ne gibi dezavantajları var? Ben bir süre kullanmıştım iyi bir mouse sonra Razer dv2 mini kullanmaya başladım. Şimdi baktığımda gerçekten LOD sorunu hissediliyor. Garantisi de bitti maalesef. Mouse için öneriniz nedir Razer bozulursa mecburen ona geçeceğim.

Hocam sensöre bant yapıştırmanın LOD konusunda avantajları varmış ama. Ne gibi dezavantajları var? Ben bir süre kullanmıştım iyi bir mouse sonra Razer dv2 mini kullanmaya başladım. Şimdi baktığımda gerçekten LOD sorunu hissediliyor. Garantisi de bitti maalesef. Mouse için öneriniz nedir Razer bozulursa mecburen ona geçeceğim.
Hocam para vererek aldığım bir ürünü neden bant yapıştırmayla uğraşarak kullanma mecburiyeti duyayım ki? Müşteri ürünü satın alır, sıkıntısız ve hazır bir şekilde kullanmak ister ve bu müşterinin en doğal hakkıdır. Sensöre bant yapıştırdığım için sensörün içine sürekli olarak toz doluyor ve sensör zemini okumuyor. Dolayısıyla sürekli olarak bantı yenilemem gerekiyor. Size tavsiyem Rival 3'ü satın ve yeni bir fare alın.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı