Elektronik SteelSeries Rival 3 RGB kablolu Gaming mouse 650 TL

• Konuyu başlatan lensi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 1B
Yani, forumun %70'i gibi bir oran biliyor diyebilirim. İndirimleri takip edenler de biliyor genelde. Ama alınmaması için sebepler çok. Skatezleri kötü, click latency değeri fazla, LOD sorunu ve kronik sorunlarından biri click sorunu.
Click Latency değeri aşırı fazla değil bu arada. Bu bütçe için normal bir değer. Ama genel anlamda 5 ms falan daha iyi bir değer. Kullandığım mouse kablolu ile 3.7 ms, kablosuz 5.2. Rival 3 ise 8 civarında olmalı.

Aynı ürünü 3 seneye yakın kullandım. Hiçbir sorun görmedim. Sorun çıkaranlar ürünü hor kullanıyor veya fabrikadan çıkışı sorunlu.
Çocuk gibi oyuna sinirlenip fareyi ordan oraya çarpanlar şikayetçi galiba, ben de 3 yıldır kullanıyorum bende de sorun yok. Ayrıca, LOD olayını da çok abartıyorlar, sanarsın ters çevirince tavanı algılıyor.

SteelSeries Rival 3 RGB kablolu Gaming mouse.
İndirimde ( 650 TL ) ( RGB modu gayet iyi )

Ürün link:
Kendimde aktif olarak kullanıyorum tek bir sorunu var çok hafif olduğundan dolayı arada çift tıklama sorunu yapıyor. Buda pek önemli değil bence onun dışında mükemmel bir mouse herkese öneririm.

Konu ya beğenmeme emojisi atanların şu an zorladığını hissediyorum, rhajfjejsjhf. Hayatlarında 2 mouseden fazla kullanmamış insanlar gelip beğenmemiş emojisi atıyor.

Çocuk gibi oyuna sinirlenip fareyi oradan oraya çarpanlar şikayetçi galiba, ben de 3 yıldır kullanıyorum bende de sorun yok. Ayrıca, LOD olayını da çok abartıyorlar, sanarsın ters çevirince tavanı algılıyor.

Kesinlike katılıyorum, aynı fareyi 3 yıldır aktif bir şekilde kullanıyorum arkadaşın dediği hiçbir sorunla karşılaşmadım olabilir mi? Olabilir tabii ancak bu alınmaz denilecek kadar da değil tepkilerin bazı çok abartı antipati yapmayın.

Hem kablolusunu hem kablosuzunu kullandım. İkisinde de click ve tekerlek sorunları oldu. Hatta kablosuz olanın sensörü bozuldu durduk yere nedensiz. Tavsiye etmem

Yeni konular

Geri
Yukarı