SteelSeries Rival 3 sağ Click kendi kendine düzeldi

II. Wilhelm

Hectopat
Makaleler
2
Normalde faremin sağ Click'i bozulmuşu. Tamamen bozuk olmamakla birlikte bölgesel olarak basıp basmama sorunu vardı (görselde anlattım).
Bugün konunun biraz üzerine gittim. Sağ Click'e birkaç kez sert vurduktan sonra sorun çözüldü. Ama bunu birkaç sefer daha denemiştim daha önce, bu sefer neden işe yaradı anlamadım. Şu an sorunsuz çalışıyor ama ileride tekrar aynı sorundan muzdarip olabilirim. Durumu garanti çözmek için ne yapmam lazım?

IMG_20230505_172223.jpg

Aynı mousetan bende de vardı. Sensei Ten mouse aldığım için Rival 3ü arkadaşıma satmıştım. Bana sağ kliğin çalışmadığını söylediğinde inanılmaz vicdan azabı çektim. Paranı iade edeyim desem de kabul etmedi sıkıntı yok böyle de güzel dedi. Demek ki kronik sorunuymuş Rival 3'ün. İçim bir nebze de olsa rahatladı.

Aynı mousetan bende de vardı. Sensei Ten mouse aldığım için Rival 3ü arkadaşıma satmıştım. Bana sağ kliğin çalışmadığını söylediğinde inanılmaz vicdan azabı çektim. Paranı iade edeyim desem de kabul etmedi sıkıntı yok böyle de güzel dedi. Demek ki kronik sorunuymuş Rival 3'ün. İçim bir nebze de olsa rahatladı.
Bence parasını geri vermek yerine güzel bir yemek ısmarlasan çok iyi olur. En azından vicdanen daha iyi hissedersin. (Mouse) kronik sorunlu mu emin değilim ama.

Yabancı bir forumda steel series engine 3 kapatınca geçiyor demişler. Bi tık saçma geldi ama sorun yazılımsal olabilir mi? 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı