SteelSeries Rival 3 vs. Logitech G102

Kusura bakmayın konuyu hortlattım. @AreYouOkey Rival 3 rahat mıdır? Ellerim büyük ve palm tutuşu yapıyorum ama Rival 3 fingertip ve claw için uygunmuş. Sizce beni rahat ettirir mi? Şuan oynadığım tek FPS R6 onu da 2 günde 1 saat falan oynuyorum ama 1-2 ay sonra yeniden Valorant’a başlayacağım. Rahat ettirmezse claw tutuşuna alışmak zor mu?

Kusura bakmayın konuyu hortlattım. @AreYouOkey Rival 3 rahat mıdır? Ellerim büyük ve palm tutuşu yapıyorum ama Rival 3 fingertip ve claw için uygunmuş. Sizce beni rahat ettirir mi? Şuan oynadığım tek FPS R6 onu da 2 günde 1 saat falan oynuyorum ama 1-2 ay sonra yeniden Valorant’a başlayacağım. Rahat ettirmezse claw tutuşuna alışmak zor mu?
Tutuşunuzu ve elinizi yorumlamayacağım ama fareyi 2 aya yakındır kullanıyorum sensörü, ışıkları çok memnunum, pişman olmazsınız.

Ben FPS oyunlarında claw tutuyorum odağımi artırıyor bana göre. Normal kullanımda palm kullanıyorum elim ortadan az daha büyük ben rahat ediyorum. Büyüklüğe göre değişir ama bence sorun olmaz.

Kusura bakmayın konuyu hortlattım. @AreYouOkey Rival 3 rahat mıdır? Ellerim büyük ve palm tutuşu yapıyorum ama Rival 3 fingertip ve claw için uygunmuş. Sizce beni rahat ettirir mi? Şu an oynadığım tek FPS R6 onu da 2 günde 1 saat falan oynuyorum ama 1-2 ay sonra yeniden Valorant’a başlayacağım. Rahat ettirmezse claw tutuşuna alışmak zor mu?

Fare her tutuş şekli için müsait, ekstra büyük bir eliniz yoksa tabii. Fareye alışmaya bakın.

Geri
Yukarı