SteelSeries Rival 3 vs Rival 300S

Arkadaşlar SteelSeries Rival 3 ve SteelSeries Rival 300S arasında kaldım, hangisinin sensoru iyi true move Core mu true move 1 mi?
Ben şahsen Rival 3 diye düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar SteelSeries Rival 3 ve SteelSeries Rival 300S arasında kaldım, hangisinin sensoru iyi true move Core mu true move 1 mi?
Ben şahsen Rival 3 diye düşünüyorum.
Rival 3'ün sensöründe ve aynı şekilde o sensörün kullanıldığı farelerde LOD sorunu var eğer bütçeni,el ölçülerini ve fareyi nasıl tuttuğunu belirtirsen fingertip,claw,palm gibi daha iyi önerilerde bulunabiliriz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Rival 3'ün sensöründe ve aynı şekilde o sensörün kullanıldığı farelerde LOD sorunu var eğer bütçeni,el ölçülerini ve fareyi nasıl tuttuğunu belirtirsen fingertip,claw,palm gibi daha iyi önerilerde bulunabiliriz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
LOD sorunu derken nasıl bir şey?

Kısaca fareyi kaldırdığında ve mouseyi havada hareket ettirdiğinde mouse hareket etmeye devam ediyor normalde hareket etmemesi lazım yüzeye temas etmediği için bu sorun FPS oyunları için çok büyük bir sorun.
2 arkadaşım da kullanıyor ve böyle bir sorun yaşamadıklarını söylediler. Bende zaten onların önerisi üzerine bu mouse'a bakmaya başladım. Şuanda DC konuşuyoruz anlık sordum.

2 Arkadaşım da kullanıyor ve böyle bir sorun yaşamadıklarını söylediler. Bende zaten onların önerisi üzerine bu Mouse'a bakmaya başladım. Şu anda DC konuşuyoruz anlık sordum.

Çok yukarıya kaldırmamaları lazım yaklaşık 1 Cm'ye kadar kaldırsınlar ve öyle denesinler ancak öyle anlarsınız.

Çok yukarıya kaldırmamaları lazım yaklaşık 1 Cm'ye kadar kaldırsınlar ve öyle denesinler ancak öyle anlarsınız.

Hocam arkadaş yaptığını gösterdiği bir video attı çok küçük bir mesafede çalışıyor sanırım 0.5 veya 0.2 CM gibi bir şey. Ama 1 CM'de çalışmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı