SteelSeries Rival 3 Wireless alınır mı?

ozcannrex

Hectopat
1 Aydır fareyi kullanıyorum. Gecikme hiç yok gibi, gibi dememin sebebi kablosuz olduğu için elbet bir gecikme vardır fakat bu hissedebileceğin bir seviyede değil, fark anlaşılmıyor kablolu modellerle. Pil kısmı cidden sıkıntı. Reklamları vs. " 400 Saat Pil Ömrü! İnanılmaz!!!" şeklinde olsa da bu 400 saat pil ömrü, led kapalı ve fare performansı en düşük olan 125Hz modunda oluyor, 125Hz'de de çekmediğim sıkıntı kalmadı, 2 haftadır ticket'laşıyoruz bu sebeple. Onun dışında eğer pil sıkıntı değil ise 500 Hz ve 1000

XM1R bakabilirsiniz. ConnectGame sitesi üzerinden. 899 TL olması lazım. Veya yine aynı şekilde ConnectGame üzerinde Delux M800 Pro bakabilirsiniz. Veya bütçeyi 1.500 yapın XM2WE bakın ConnectGame üzerinden. XM2WE öneririm, üzmez, shapesi güzel sensörü güzel, switchleri güzel, fiyati harika.

Bütçe artarsa bundan alabilirsiniz, kat ve kat daha iyidir.
Hayır. XM2WE çok daha iyi. Darmoshark pek önermem zaten.

Arkadaşlar 1200 civarında fiyatı var. Şu an günümüzde alınır mı? Kullanan var mı? Oyun için alacağım.

Şu an aktif olarak kullanıyorum ve 1200TL kesinlikle etmez, performans ve ergonomi olarak güzel olsa da pil ömrü konusunda berbat 1000Hz'ye aldığın zaman 3-4 gün dayanmıyor, ben o yüzden 500Hz'de kullanıyorum, 500Hz'de kullanacaksak 1000Hz parası vermek de pek mantıklı değil. Ayrıca 4-5 ay sonra orta tekerler de bozuldu birçok kişide de bu durum oluşmuş. Onun haricinde bir eksisini görmedim. Fiyat olarak da ben aldığımda iyi bir fiyata almıştım o yüzden sorun etmiyorum, kablolu modeli 260 lira civarında satılırken ben 345 liraya Wireless modelini almıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı