SteelSeries Rival 3 Wireless hareket etmiyor

Kerem9

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar. Başlıkta da belirttiğim gibi SteelSeries Rival 3 kablosuz mouse hareket etmiyor. USB'sini taktım çıkardım, pillerini kontrol ettim her şeyi yaptım. Sağ tık ve sol tık çalışıyor fakat hareket etmiyor. Garantiye yollamadan önce belki bir çözümü vardır diye sormak istedim.

Öncelikle merhabalar. Başlıkta da belirttiğim gibi SteelSeries Rival 3 kablosuz mouse hareket etmiyor. USB'sini taktım çıkardım, pillerini kontrol ettim her şeyi yaptım. Sağ tık ve sol tık çalışıyor fakat hareket etmiyor. Garantiye yollamadan önce belki bir çözümü vardır diye sormak istedim.
benim aerox 3 wireless da da aynı şey nadiren oluyor, fakat ben ya USB'yi takıp çıkarıyorum ya da pcye res atıyorum ve geçiyo.

Benim Aerox 3 Wireless da da aynı şey nadiren oluyor, fakat ben ya USB'yi takıp çıkarıyorum ya da PC'ye res atıyorum ve geçiyor.

Onu da yaptım, farklı porta da taktım, res de attım, pillerini de değiştirdim :D dediğim gibi sağ ve sol tık çalışıyor fakat hareket etmiyor. Galiba garantiye yollamak gerekecek. Düzelmiyor gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı