SteelSeries Rival 3 Wireless şarjlı pil önerisi

SAGKOLIK

Decapat
Daha fazla  
Rival 3 Wireless için şarjlı pil ve gerekiyorsa pil standı alacağım. Piller AAA olmalı belirteyim. Herkese iyi Sosyaller.

Gp recyko iyidir bende bugün sipariş verdim xbox controller için.

Bi anda nasıl spawnlanıyorum.
Ben ayni mouse için GP ReCyko Pro AAA pillerini kullanıyorum. 2 li sarj istasyonu aldım hem AA, hemde AAA pilleri sarj edebiliyor. Çok sık kullanımda haftalik değiştiriyorum.
Gp recyko iyidir bende bugün sipariş verdim xbox controller için.
Xbox 9. Nesil için GP ReCyko Pro AA var bende.

Neden Pro dersen normal ReCyko+ 300 dolum vaat ederken Pro serisi 1500 dolum veya 5-6 yıl garanti veriyor. Şey yapıyorum hem AA hemde AAA pillerim 4 taneler, ikişer tanesi cihazlarda oluyor zaten. Diğer ikişeri ise şarjlı halde kenarda duruyor. Cihazların sarjı bitince hemen sarjli olanlari takıyorum, diğerlerini sarja takıp doldurunca kenara koyuyorum.

Ben ayni mouse için GP ReCyko Pro AAA pillerini kullanıyorum. 2 li sarj istasyonu aldım hem AA, hemde AAA pilleri sarj edebiliyor. Çok sık kullanımda haftalik değiştiriyorum.

Neden Pro dersen normal ReCyko+ 300 dolum vaat ederken Pro serisi 1500 dolum veya 5-6 yıl garanti veriyor. Şey yapıyorum hem AA hemde AAA pillerim 4 taneler, ikişer tanesi cihazlarda oluyor zaten. Diğer ikişeri ise şarjlı halde kenarda duruyor. Cihazların sarjı bitince hemen sarjli olanlari takıyorum, diğerlerini sarja takıp doldurunca kenara koyuyorum.
Ya ben sadece bunun için istiyorum direkt şarj istasyonu ile çok da pahalı olmayacak şekilde önerirseniz.

Hani şey var sarj makinesi ile 4 lü veya 2 li olanlar var normal ReCyko+ için fakat ben pro olsun diye böyle aldım. Ki böyle de fiyat farkı pek yok ki inanın çoktan pillerim kendilerini amorti etti.
Link atar mısınız hocam 150-200-250 max olacak şekilde altı üstü Mouse'a sürekli pil almak istemiyorum ve çok da kullanmıyorum bu mouse'u.

Ben mah farkı olduğu için normal serisini aldım ama genel olarak güzel ürünler.

Rival 3 Wireless için şarjlı pil ve gerekiyorsa pil standı alacağım. Piller AAA olmalı belirteyim. Herkese iyi sosyaller.

Kanka Varta'nın pilleri var bende gayet iyiler şarj cihazından iki tane 800 mAh çıktı 2 tane 1000MAH da ben aldım değiş tokuşlu kullanıyorum.

Geri
Yukarı