SteelSeries Rival 300S takılma sorunu

RenditioN

Hectopat
Daha fazla  
Geçen sene aldığım SteelSeries Rival 300S'i ilk 6 7 ay SteelSeries QCK medium ile hiçbir sıkıntı yaşamadan kullandım. Fakat daha sonra mousepadin belirli bölümlerinde takılma sorunu yaşadığım için yine SteelSeries QCK mass mousepad aldım. Kısa süreliğine sorun çözülmüş oldu. Geçen ay yine aynı sorunla karşılaşınca mousepadi kötü kullandığımı düşünerek tekrardan QCK mass aldım fakat aynı takılmaları yine yaşamaya başladım işin garip tarafı takılma sorunu yaşadığım ve kenarda beklettiğim mousepadleri Logitech G300S ve G402 ile denediğimde onlarda herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Mouse masa üzerinde sıkıntısız kullanılırken mousepad üzerinde takılıyor ve bu sorunla karşılaşan birkaç arkadaş daha gördüm. Sorunun mouseda olup olmadığını tam olarak anlayamadığım için servise gönderip göndermemekte çok kararsız kaldım. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorunu şu anda SteelSeries Rival 110 da yaşıyorum ve hiçbir yerde çözümünü bulamadım çok kanser bir sorun olduğunun farkındayım tek yolu fareyi garantiye göndermek maalesef.

Geri
Yukarı