SteelSeries Rival 5 Destiny 2 alınır mı?

reddline

Hectopat
Makaleler
18
Tasarım olarak çok hoşuma gitti. Mediamarkta 1250 TL civarı Amazon'da 970 TL alınır mı?
Ya da bu fiyatlarda alınabilecek daha iyi bir mouse var mıdır?

O fiyata kablosuz mouse alabilirsin.

Tasarım olarak çok hoşuma gitti. Mediamarkta 1250 TL civarı Amazon'da 970 TL alınır mı?

O bütçelerde Glorius Model O ve Aerox 5 var kablosuz olarak ama Rival 5 Destiny 2 versiyonunun kablolu olması sorun olmaz diyorsanız onu alın derim yok şunun sensörü böyle bunun busu böyle fark bile edemezsiniz tasarımını beğendiğinizi alın geçin.

O fiyata kablosuz mouse alabilirsin.

Bu fiyat bandında kesinlikle Corsair Harpoon önermiyorum, o fare maksimum 300TL olmalı.
Eğer kablosuz şartınız yoksa XTRFY M4 veya M42 modellerine göz atın, ikisinin de sensörü aynı fare sadece tasarım farkları var.

Bu fiyat bandında kesinlikle Corsair Harpoon önermiyorum, o fare maksimum 300TL olmalı.

Eğer kablosuz şartınız yoksa XTRFY M4 veya M42 modellerine göz atın, ikisinin de sensörü aynı fare sadece tasarım farkları var.
Zaten şuan ki mouse Corsair Harpoon. Ona ben de 1000 TL vermem. Destiny 2 modelini aldım gayet güzel tasarım olarak. Kablosuz mouse'de çok da önemli değil benim için.

Geri
Yukarı