SteelSeries Rival 5 İncelemesi

Sorunlu falan mısınız? Daha kötü olan bir sensörü neden hala savunuyorsunuz? Pmw 3360'ın üreticisi siz falan mısınız?
@444635 Zowie mouselara laf ediyorum ne yapacaksın? 80'lerden kalma ilk çıkan mouselara benziyorlar, teknik anlamda üstünlükleri yok ve tasarımları da iğrenç. Berbat duruyorlar. Sende Zowie var diye zoruna mı gitti ne oldu?

Yine başladık, 2009-2017 arası mouseları şu gündekilerle karşılaştırıyor. Berbat durmaları kendi görüşün, sadelik seven biri zamanında alabilirdi. Ve hayır, Zowie mouse'um yok. Kimse de 2021'de Zowie mouse önermiyor.
@Thermes sizin zeka biraz şey sanırım..

Kimsenin zekasına laf etmek senin üzerine düşmüyor, saçmalıklarına gülücük atmak da gayet normal bir davranış.

@General Pong Krell boşuna gereksiz teknik özellikleri anlatıyorsunuz. Oyuncuların neredeyse %99.5'i için gereksiz özellikler bunlar.

@444635 Zowie farelere laf etme hakkı var tabii, nasıl yok?

Yine başladık, 2009-2017 arası mouseları şu gündekilerle karşılaştırıyor. Berbat durmaları kendi görüşün, sadelik seven biri zamanında alabilirdi. Ve hayır, Zowie mouse'um yok. Kimse de 2021'de Zowie mouse önermiyor.
@Ardaaa11 artılarını anlatıyorum, neden benzer fiyatlara daha iyi özelliklere sahip mouse almayalım?
V2'nin optik olmasından hoşlanmayan var, şeklinden rahat etmeyen var, tıklamalarından hoşlanmayan var; kısaca Sabre RGB Pro gayet güzel bir alternatif. 8Khz de güçlü bir CPU istese de güzel bir ayrıntı. Yine de tuşlarında "wobble" olmadığından emin olana kadar önermeyeceğim bir mouse Sabre RGB Pro.

V2'nin optik olmasından hoşlanmayan var, şeklinden rahat etmeyen var, tıklamalarından hoşlanmayan var; kısaca Sabre RGB Pro gayet güzel bir alternatif. 8Khz de güçlü bir CPU istese de güzel bir ayrıntı. Yine de tuşlarında "wobble" olmadığından emin olana kadar önermeyeceğim bir mouse Sabre RGB Pro.
Şu an kullanılan sensörler zaten optik? Her farede olabilecek sorunları söylüyorsunuz. Herkes tasarımı beğenecek, clickleri beğenecek diye bir şey yok. Corsair Sabre'de de beğenmeyen insanlar mevcut mesela.

Şu an kullanılan sensörler zaten optik? Her farede olabilecek sorunları söylüyorsunuz. Herkes tasarımı beğenecek, clickleri beğenecek diye bir şey yok. Corsair Sabre'de de beğenmeyen insanlar mevcut mesela.

Hocam o zaman başka mouse bakmalılar, elin rahat etmiyorsa mouse'un üzerinde, sensörün ne önemi kalır?

@444635 devam edebileceğin bir tartışma yok ki, fiyatları aynı olan iki fareden sizde var diye daha düşük özelliklere sahip olan fareyi savunuyorsunuz. İyi akşamlar.
@Thermes sizin zeka biraz şey sanırım.

1622091792371.png

1622091832151.png

Değmez. İlla mouse alacaksan Sabre RGB Pro öneririm.

Sırf bir sensör için 600 lira vermezdim, DeathAdder V2 gibi bir alternatif var sonuçta.

Değmez bence, mouse değiştirmeyi düşünüyorsanız kablosuz ürünlere bakabilirsiniz.
Teşekkürler zaten değiştirmeyi düşünmüyorum değiştirecek olsam dediğiniz gibi kablosuz ürünlere bakardım.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı