SteelSeries Rival 600 çalışmıyor

Berkay_Akdagl

Hectopat
Yer
İstanbul
Merhaba, SteelSeries Rival 600 mouse bugün kargodan geldi fakat mouse açılmıyor. Farklı USB yuvalarına falanda taktım gene olmadı. SteelSeries Engine motorunda da tanımlamadı orada da gözükmüyor. Sadece SteelSeries Apex 3 klavyem gözüküyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Benden kaynaklı bir sorun değil yani veya çözümü yok sanırım? Olmadı iade etmeye çalışacağım ürünü hiçbir şekilde ne Steelseries Engine motorunda gözüküyor ne de PC'den algılıyor. Mouse açmak için bilmediğim bir tuş falan yok sanırım?
Ürününüzün kablosuz versiyonu olmadığı için size gelen ürünün hatalı olduğunu düşünüyorum. Kablolu farelerde herhangi bir açma kapama tuşu olmaz. Size gelen ürün hatalı.

Ürününüzün kablosuz versiyonu olmadığı için size gelen ürünün hatalı olduğunu düşünüyorum. Kablolu farelerde herhangi bir açma kapama tuşu olmaz. Size gelen ürün hatalı.

Ürün için Hepsiburada'dan iade talebi oluşturdum. Sorunu çözemedim. İade edilirse Hepsiburada cüzdana 850 TL gelecek. Aklımda tek bir soru var. Acaba tekrar aynı ürün olan Rival'mı alsam yoksa başka bir ürünmü diye düşünüyorum. Ürüne olan güvenim büyük ölçüde kırıldı. Sonuçta az para vermiyoruz.

Ürün için Hepsiburada'dan iade talebi oluşturdum. Sorunu çözemedim. İade edilirse Hepsiburada cüzdana 850 TL gelecek. Aklımda tek bir soru var. Acaba tekrar aynı ürün olan Rival'mı alsam yoksa başka bir ürünmü diye düşünüyorum. Ürüne olan güvenim büyük ölçüde kırıldı. Sonuçta az para vermiyoruz.
Teknoloji biraz şans işi. Modeli beğendiysen aynısından al. Ama dersen ki modeli beğendim ama sorundan dolayı almak istemiyorum. Başka modellere bakabilirsin.

Aerox 3 2022 ve prime modelleri olabilir. Rival 600'n ergonomisi hoşuna gittiyse prime'da aynı ergonomiye sahip.

Geri
Yukarı