SteelSeries Rival 600 çalışmıyor

erkamxrq

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: Asus Geforce Gtx 1660
İşlemci: Amd Ryzen 5 2600
Anakart: Asus B450M-K
Ram: Crucial Ballistix 8GB 3000Mhz CL15 Sport - G-Skill Ripjaws 8GB 3000Mhz CL16
SSD: Crucial BX500 480GB - PNY C3030 500GB M.2
Amazon.com.tr'den Rival 600 model mouse aldım ancak mouse geldiğinde çalışmıyordu. Ne LED'leri geliyor, ne hareket ediyor. Bu sorun hakkında diğer konulara baktığımda anakart BIOS sürümünü son sürüm yapın ve başka bilgisayardada deneyin demişlerdi ve bunları uyguladım ancak gene de çalışmadı. Ben de değişim yaptım Amazon'dan ama yeni mouse geldiğindede aynı sorunu yaşamaya devam ettim. Hangi bilgisayara, USB porta takarsam takayım çalışmıyor ve mouse kapalı kutu geldi ikisinde de acaba mouse için özel bir çalıştırma yönetimi mi var yoksa benim şanssızlığım ikisi de bozuk mu geldi? Yardımcı olursanız sevinirim.

Aynı sorun bende de var kasım da Rival 600 almıştım Amazon'dan hiçbir şekilde aygıtı görmüyordu. Şimdi yine aynı fareden aldım başka bir siteden yine görünmüyor delireceğim.

Aynı sorun bende de var kasım da Rival 600 almıştım Amazon'dan hiçbir şekilde aygıtı görmüyordu. Şimdi yine aynı fareden aldım başka bir siteden yine görünmüyor delireceğim.
Kabloyu mousea tam oturttuğunuzdan emin olun. Ben sorunumu öyle çözmüştüm

SteelSeries Engine programı yüklü değilse yükleyip deneyin. Yüklüyse eğer oraya tanıtmamış olabilirsiniz.
Sorunu çözdüm teşekkürler. Kabloyu tam oturtamamdan kaynaklıymış.

Yeni konular

Geri
Yukarı