SteelSeries Rival 600 tekerlek basmıyor

mar00n

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. SteelSeries Rival 600 Mouse'u 2 senedir kullanıyorum. Dünden beri bir problemim var. Tekerlek aşağı yukarı oynuyor fakat basınca çalışmıyor. Sert basınca çalışıyor. Tek tık atınca çalışmıyor. Uygulama ayarlarını kurcaladım ettim ama çözüm bulamadım. Wallpaper Engine ve rocket dock yükledikten sonra bu sorun oldu. Anlam veremedim. Yardımcı olur musunuz?

Garantisi dolmadıysa bence değiştirsinler. Şimdi diyebilirsiniz "her sorunu böyle mi çözüyorsun" diye. Çözümünü bulsak bile çok bizim gibilerin yapacağı bir şey değil. Fareyi açıp anakartta bir şeylerle oynaman gerekiyor büyük ihtimal :).

Bu fiyat etiketine sahip bir mousetan böyle sorunlar çıkması, RGB koyacağız diye kaliteden kısmışlar, yazık. Halbuki ürünleri güzel, garantisinin bittiğini düşünüyorum ama duruyorsa gönderin, 2 yıl olmuş dolmuş olabilir. Geçmiş olsun. 😁

Bu fiyat etiketine sahip bir mousetan böyle sorunlar çıkması, RGB koyacağız diye kaliteden kısmışlar, yazık. Halbuki ürünleri güzel, garantisinin bittiğini düşünüyorum ama duruyorsa gönderin, 2 yıl olmuş dolmuş olabilir. Geçmiş olsun. 😁

Şimdi "Rival 600 fanları" çıkabilir ama, gerçekten Rival 600 yerine çok daha iyi fareler var bence. Razer DV2, Razer Viper. Tabii ki herkesin eli farklı. Başka daha rahat ediyor olabilir Rival 600'de fakat gidip de direk hiç arkadaşın el boyutunu ve tutuş biçimini öğrenmeyip, bir anda fare önermek, arkadaşı hüsrana uğratabilir :).

Arkadaşlar mouse'u 2 senedir kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım düne kadar. Bahsettiğim uygulamaları yükleyince sorun oldu. Yazılımsal olma ihtimali yok mu? Tuş çalışmıyor değil, çalışıyor ama sert basınca çalışıyor. Tık atınca çalışmıyor.

Mouseun garantisi yok. 3 ay önce bitti.

Arkadaşlar mouse'u 2 senedir kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım düne kadar. Bahsettiğim uygulamaları yükleyince sorun oldu. Yazılımsal olma ihtimali yok mu?

Mouseun garantisi yok. 3 ay önce bitti.
Denemekten zarar gelmez. Fakat ben daha çok donanımsal olduğunu düşünüyorum. Eğer sildikten sonra da düzelmezse çok takmayın bence eğer çok fazla kullanmıyorsanız.

Denemekten zarar gelmez. Fakat ben daha çok donanımsal olduğunu düşünüyorum. Eğer sildikten sonra da düzelmezse çok takmayın bence eğer çok fazla kullanmıyorsanız.
Sadece Chrome'da sekme kapatıp açmak için kullanıyorum ama eksikliğini çok hissediliyor. Sürekli kullanıyorum çünkü.
Uygulamaları silip deneyebilirsiniz, deneyin olmazsa bilin ki sorun donanımsaldır, o zaman da geçmiş olsun. 😁
Steelseries mouse ayarlarını sıfırlama nereden yapılıyor? Uygulamayı silip yükledim fakat mouse ayarları sıfırlanmadı.

Aynı sorunu tekrar yaşıyorum arkadaşlar. Çözümü bulamadım. 3 sene önce çözmüştüm ama nasıl çözdüğümü hatırlamıyorum. Yardımcı olabilecek var mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı