SteelSeries Rival 600 Tuş Atama Çalışmıyor

Sekoli

Decapat
Merhaba arkadaşlar sizlere bir şey danışmak isteyecektim.

Rival 600 Fare aldım ve kendisinden memnunum fakat tuş atama konusunda problem yaşıyorum. Sorun şu ki DPI değiştirme tuşuna "Launch Configuration" ataması yaptığım zaman bir yanıt alamıyorum. Ayrıca çalışmasını istediğim istediğim konfigürasyona da aynı tuş için geriye dönebilmek için atama yaptım fakat bir sonuç alamadım.

Acaba fareyi kullanan varsa deneme şansı olabilir mi?

365235
365236

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar sizlere bir şey danışmak isteyecektim.

Rival 600 Fare aldım ve kendisinden memnunum fakat tuş atama konusunda problem yaşıyorum. Sorun şu ki DPI değiştirme tuşuna "Launch Configuration" ataması yaptığım zaman bir yanıt alamıyorum. Ayrıca çalışmasını istediğim istediğim konfigürasyona da aynı tuş için geriye dönebilmek için atama yaptım fakat bir sonuç alamadım.

Acaba fareyi kullanan varsa deneme şansı olabilir mi?

Eki Görüntüle 365235Eki Görüntüle 365236

Merhaba. Aynı mouse u kullanıyorum ve configurations profil geçişi olarak kullanıyorum DPI tuşunu hiçbir sorunla karşılaşmadım. Yalnız her iki profilde de DPI tuşunu atadığına emin misin. Örneğin resimdeki deneme profiline default u ekliyeceksin default profiline de deneme yi ekleyeceksin. Bunları yaptın mı.

Merhaba. Aynı mouse u kullanıyorum ve configurations profil geçişi olarak kullanıyorum DPI tuşunu hiçbir sorunla karşılaşmadım. Yalnız her iki profilde de DPI tuşunu atadığına emin misin. Örneğin resimdeki deneme profiline default u ekliyeceksin default profiline de deneme yi ekleyeceksin. Bunları yaptın mı.
Merhabalar. Evet denedim ve sonuç aynı fakat "Launch Configuration" ve "Launch Application" atamalarım yanıt vermiyor. Diğerlerini denedim ve çalıştığını gördüm sanırım sorun Windows sürümüm de olabilir, çünkü ben şuan Windows 7 kullanıyorum. Acaba siz Windows 10 mu kullanıyorsunuz?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı