Steelseries Rival 600 vs Razer Deathadder V2

kadirbga

Hectopat
Daha fazla  
Bu iki mouseun karşılaştırmasını bulamadım. İkisinden birini alacağım hangisi daha iyidir? FPS odaklı oyunlar oynuyorum genelde.

Son düzenleme:
Bu iki mouseun karşılaştırmasını bulamadım. İkisinden birini alacağım hangisi daha iyidir?

Her ikisi birbirine özellik bakımından benzer mouseler arasındaki belirli farklar şunlar:
DeathAdder V2 20.000 DPI.
Rival 600 12.000 DPI.
DeathAdder V2 8 tuş.
Rival 600 7 tuş.

Eliniz kaç cm? Rival 600 biraz küçük gibi gözüküyor. Serçe parmağınız çok rahat etmeyebilir. Eliniz büyükse Razer DeathAdder V2 elinize oturur. Ben Razer DeathAdder essential aldım. Elim 20-21 cm olmasına rağmen güzelce oturdu. Işık meraklısıysanız ve eliniz büyük değilse SteelSeries alabilirsiniz. İki mouse da kaliteli. Seçim sizin. Ben olsam elim büyük diye Razer'ı seçerdim.

Eliniz kaç cm? Rival 600 biraz küçük gibi gözüküyor. Serçe parmağınız çok rahat etmeyebilir. Eliniz büyükse Razer DeathAdder V2 elinize oturur. Ben Razer DeathAdder essential aldım. Elim 20-21 cm olmasına rağmen güzelce oturdu. Işık meraklısıysanız ve eliniz büyük değilse SteelSeries alabilirsiniz. İki mouse da kaliteli. Seçim sizin. Ben olsam elim büyük diye Razer'ı seçerdim.
Elim 18 19 cm kadar büyük biraz güzel otursun istiyorum.
FPS odaklı oyunlar oynuyorsan Steelseries öneririm.
Evet eklemeyi unutmuşum. FPS odaklı oyunlar oynuyorum genelde.
Rival 600'de çift sensör var aim kaymaması için bu Razer'de de var mı?

Son düzenleme:
Elim 18 19 cm kadar büyük biraz güzel otursun istiyorum.

Eliniz büyükmüş. Biraz küçük gözüküyor. Elinize rahat oturmayabilir. Tabii ki fareyi tutuş şeklinize de bağlı. Mouseyi nasıl tutuyorsunuz? Avuç içinde vs? Bunun dışına mouse çok kalitelidir. Kullanılışlığı, ışıklandırılması, sensörü ile SteelSeries'in en iyi mouseleri arasında sayılabilir.

Geri
Yukarı