Razer DeathAdder vs SteelSeries Rival 600

MuhammedMy

Centipat
Merhaba, ekipman alacağım.
Klavye Logitech G213
Fare olarak Razer DeathAdder mı yoksa SteelSeries Rival 600 mü alayım bunda takıldım.
Normalde bütün sistemimin tek firmadan olmasına takıntılıyımdır ama bütçe kısıtlı olunca yapacak bir şey yok, kulaklık olarak HyperX Cloud Alpha alacağım lütfen mouse için yardımcı olun ve eğer çok param olsaydı sizce hangi firma SteelSeries mi Logitech mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana sorarsan uygulama olarak logitech biraz daha detaylı ve iyi ama fps oyunlarında steelseries gibi çok büyük bir marka var.Bence hangisi daha ucuza bulursan alabilirsin razer deathadder bu aralar itopyada 200 lira civarına düştü bence çok iyi hem sensörleri iyi hem de tıklama ömrü 50 milyon daha uzun ömürlü inceleme videolarını izle ikisininde ona göre karar ver.

Bende Razer Deathadder Chroma var. Oldukça memnunum fakat artık değiştirmenin zamanı geldi. Fare dışında bütün ekipmanlarım Steelseries olduğu için fareyi de Steelseries almak istiyorum. Fakat fareyi hiç denemediğim için kararsızım. Ama son arkadaşın yazdığı yorumdan içine kuşku düştüyse Razer al geç derim pişman olmazsın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı