SteelSeries Rival 650 alınır mı?

Bütçe
1100
Kulaklık olarak SteelSeries kullanıyorum aynı marka olsun diye SteelSeries bakıyorum. Ağır olması sorun değil ama PTFE skatez olmaması çok sorun yaratır mı?

Aynı marka olsun istiyorsan Aerox bence daha iyi bir seçim olur.

@MisafirTerliği34 rakipleri bin basar buna VPU gibi mesela. Ağır, skatezler rezalet, eski bir mouse. Steelseries pek bu işi beceremiyor.
Hocam diğer modellerin switch, sensör gibi önde oldukları kısımlar vardır illaki onda haklı olabilirsiniz fakat steelseries'n benim için en önemli özelliği sağlamlığıdır. Elinize aldığınızda o tokluk hissini verebilen başka bir mouse var mı bilmiyorum. Malzeme kalitesi olarak kesinlikle çok iyi. Şuan gladius 2 wireless kullanıyorum. Yanlardan biraz bastırsam kırılacak gibi hissediyorum.

Neden Rival 650'yi önermiyorsunuz?

Diğer arkadaşlar 650'ye ağırlığına ve pedlerine laf yaptığı için daha hafif bir model önerdim.
Ayrıyeten "kulaklık olarak SteelSeries kullanıyorum aynı marka olsun diye SteelSeries bakıyorum. Ağır olması sorun değil ama ptfe skatez olmaması çok sorun yaratır mı?" Dediğin için SteelSeries marka önerdim.

Cok sorunlu ve hic guncel olmayan bir model.

Cok agir, skatezler kalitesiz, yan kisimlardaki kaucuk gripler zaman icerisinde kalkiyor (bu soruna garanti kapsaminda degisim yapiliyor ama yine de var yani boylembir sorun)
Ağır olması benim için bir artı. Zaten bu zamana kadar kullandığım mouse 144 gram ağırlığa sahip.
Hocam diğer modellerin switch, sensör gibi önde oldukları kısımlar vardır illaki onda haklı olabilirsiniz fakat steelseries'n benim için en önemli özelliği sağlamlığıdır. Elinize aldığınızda o tokluk hissini verebilen başka bir mouse var mı bilmiyorum. Malzeme kalitesi olarak kesinlikle çok iyi. Şuan gladius 2 wireless kullanıyorum. Yanlardan biraz bastırsam kırılacak gibi hissediyorum.
Hocam Gladius 2 nasıl bir mouse? Arkadaş soruyordu da almak istiyor sanırım.

Son düzenleme:
Ağır olması benim için bir artı. Zaten bu zamana kadar kullandığım mouse 144 gram ağırlığa sahip.

Hocam Gladius 2 nasıl bir mouse? Arkadaş soruyordu da almak istiyor sanırım.
Malzeme kalitesi kullandığım Rival 710'a göre dandik. Ben ışık efektini basınca tepki veren mod'u ile kullandığımda rahat 2,5 gün gidiyor. Arkadaşınızın eli orta ve büyük, avuç içi kullanıyorsa alabilir.

Butun mouse skatezler ptfe zaten. Aslinda soylemek istedigi %100ptfe yada virgin grade tfe diye gecen daha kaliteli skatezler. Mouse konusunda marketting bs olmayan ve gercekten fark yaratan konulardan birisi kaliteli skatez.

Geri
Yukarı