SteelSeries Rival 650 ekranda takılıyor

Emirhan5555

Decapat
Daha fazla  
SteelSeries Rival 650 mouse aldım Wireless olarak bağlıyken ekranda hareket ederken ara sıra saniyelik bir takılma atlama oluyor. Başka bir PC de denedim onda da aynı sorun oldu ve ürün bozuk zannettim. Ürünü garantiden değiştirdim sıfır ürün geldi ve onda da aynı sorun var. Bu mouse yi kullanıp başına böyle bir sorun gelenen var mı?

Bağlantıda sorun var yada modeme yakın bir yerde kullanıyorsunuz. 2.4GHz frekansıyla çalıştığından dolayı fare, çevresinde bu frekansta çalışan fazla alet olması böyle bir sorun yaratır.

Bağlantıda sorun var ya da modeme yakın bir yerde kullanıyorsunuz. 2.4GHz frekansıyla çalıştığından dolayı fare, çevresinde bu frekansta çalışan fazla alet olması böyle bir sorun yaratır.

Modeme yakın değil kulaklığım ve klavyemde Wireless onları kapattım ve alıcılarını söktüm sadece mouse yi taktım ve yine aynı sorunla karşılaştım
Verimli şekilde kullanmak için alıcıyı yakınlaştırmak gerekiyor. Şarj süresinden memnun musunuz?

Uzatma aparatı ile farenin hemen önüne konumlandırdım alıcıyı ama yine aynı sorun. Pil olarak gayet güzel.

O zaman ya alıcıda, yada farede bir sorun var. Steel Series ile iletişime geçin ve fareyi tekrar garantiye yollayın. Alıcıyı değiştirsinler.

Ayarları ile alakalı bir durum olabilir mi?
ya da bir diğer ihtimal; sıfır ürün yolladık diyerek aynı mouse u göndermiş olabilirler. emin misiniz sıfır ürün olduğundan?
evet sıfır jelatini falan kendim açtım
Ayarları ile alakalı bir durum olabilir mi?
driver üzerinden sadece dpi ayarı yapdım ekstra bir ayar yapmadım

Yeni konular

Geri
Yukarı