SteelSeries Rival 650 sol tık çalışmıyor

saporafinza

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, 3 yıldır kullanmakta olduğum farem kendi kendine, ortada hiçbir şey yokken sol tıkı çalışmamaya başladı. Tutukluk denmez ama bir basıyor bir basmıyor. İçini açıp kurcalamalı, temizlemeli miyim ya da ne yapmalıyım? Fikrî anlamda yardıma muhtacım. Fikirlerinizi esirgemezseniz memnun olurum.

Merhaba, 3 yıldır kullanmakta olduğum farem kendi kendine, ortada hiçbir şey yokken sol tıkı çalışmamaya başladı. Tutukluk denmez ama bir basıyor bir basmıyor. İçini açıp kurcalamalı, temizlemeli miyim ya da ne yapmalıyım? Fikrî anlamda yardıma muhtacım. Fikirlerinizi esirgemezseniz memnun olurum.

Hocam sökün bakın.

Muhtemelen switch bozuldu. Lehim islerinden anliyorsaniz bu attigim videodaki yontemi kullanarak switchleri degistirebilirsiniz. Switchler icin de link birakiyorum asagiya.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Muhtemelen switch bozuldu. Lehim islerinden anliyorsaniz bu attigim videodaki yontemi kullanarak switchleri degistirebilirsiniz. Switchler icin de link birakiyorum asagiya.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Maalesef lehim muhabbetinden oldukça uzağım. Ama tavsiyenizi dikkate alacağım. Teşekkür ederim.

Konuyu ben de hortlatmış gibiyim ama bende de aynısı oldu. Az önce sadece 1 kez bastığımda çalışıyor fakat çift tık gibi işlemleri algılamıyordu PC'yi yeniden başlattım yine aynı idi. Ben Rival 650 Wireless kullanıyorum sıfırlama işlemi yaptım düzeldi altta verdiğim adımları kullanır iseniz düzelecektir yoksa garantiye göndermekten başka çare yok zaten.

1. Farenizin fişini çekin (USB bağlantısı).
  2. Sol, sağ ve CPI (doğrudan fare tekerleğinin altındaki düğme) düğmelerini birlikte basılı tutun.
  3. Farenizi tekrar takın (USB). Fare üzerindeki LED'ler yanıp sönene kadar düğmeleri 5 saniye basılı tutmaya devam edin.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı