SteelSeries Rival 650 sol tık basılı şekilde çalışmıyor

Kiratovic

Hectopat
Yer
Ataşehir - İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Industrial Engineer @FarkLabs
Selam arkadaşlar, 1 yıldır SteelSeries Rival 650 kullanmaktayım 2 gündür bir sorunum var. FPS oyunu oynarken fark ettim normalde MMORPG oynuyorum anlamamıştım fakat CS:GO oynarken şunu fark ettim. Sol tıka basılı tutup kullanmayı denediğimde taramayı bırakıyor birkaç mermi atıp taramayı bırakıyor, işlemiyor yani. Masaüstünde denedim dosyaları tutup taşıyamıyorum ama her zaman olmuyor. Gidip geliyor bazen sorun var bazen yok. Nasıl çözebilirim? Garantisi yok mouse tamiri için nerelere verilebilir. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
bir tık geç yazıyorum ama çözümünü mouse'u garantiye yollamakta buldum :D. Direk 0 ürün verdiler hatadan dolayı.
Dostum konuyu hortlatacağım ama sorunun çözümünü bulabildin mi ben de yaşıyorum aynısını.
bir tık geç yazıyorum ama çözümünü mouse'u garantiye yollamakta buldum :D. Direk 0 ürün verdiler hatadan dolayı.

Dostum konuyu hortlatacağım ama sorunun çözümünü bulabildin mi ben de yaşıyorum aynısını.

Konuyu bende hortlatmış gibiyim ama bende de aynısı oldu az önce sadece 1 kez bastığımda çalışıyor fakat çift tık gibi işlemleri algılamıyordu PC'yi yeniden başlattım yine aynı idi ben Rival 650 Wireless kullanıyorum sıfırlama işlemi yaptım düzeldi altta verdiğim adımları kullanır iseniz düzelecektir yoksa garantiye göndermekten başka çare yok zaten.

1. Farenizin fişini çekin.(USB bağlantısı)
  2. Sol, sağ ve CPI (doğrudan fare tekerleğinin altındaki düğme) düğmelerini birlikte basılı tutun.
  3. Farenizi tekrar takın.(USB). Fare üzerindeki LED'ler yanıp sönene kadar düğmeleri 5 saniye basılı tutmaya devam edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı