SteelSeries Rival 650 Wireless alınır mı?

TLPA

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
MSI GP76 Leopard kullanıyorum, laptop üzerinde SteelSeries'in klavyesi var ve kendi yazılımıyla çalışıyor, farenin de ayrı bir yazılımla çalışmasını istemediğim için önceliğimi hep SteelSeries'e veriyorum. Hem de takım olsun istiyorum. SteelSeries Rival 650 Wireless'in dışarıdan bakılınca tasarımı da çok güzel, sensörleri de bir o kadar güzel ama her güzelin bir kusuru var derler ya, bunun da USB girişi Type-C değil de Micro USB. Micro USB mi kaldı SteelSeries efendi diyor insan ama öyle yapmışlar. Yine de bu küçük kusuru görmezden geliyorum.
İkinci kusurumuz yapışkanlardan geliyor, evet, yapışkanları zamanla kronik olarak kayma yapıyormuş. Bunu da bir şekilde ben çözerim diyorum yine görmezden geleyim diyorum.

Şu sıralar bütçem biraz sıkıntılı, evet fareye ihtiyacım da var ancak almak için doğru zaman şu an değil gibi, sıkışırım yani biraz. Akakçe üzerinden aylardır takip ediyorum ilk defa çok sağlam düştü fiyatı, hem de şu dolar kuruna rağmen. Sizce indirimi kaçırmadan almalı mıyım? Yeni modeli gelir mi? Başka önerilerde bulunacak arkadaşlara sadece kablosuz modellerle ilgilendiğimi söylemeliyim. Kablolu olunca uyuz oluyorum çünkü. SteelSeries Sensei Ten alacağım yoksa zaten...

Sizce ne yapayım, sıkışıp alayım mı?
Ekleme; A4-Tech X7 F5-Vtrack emektar olmasına rağmen halan daha işimi görüyor şimdilik, çok da acelesi yok yani.

MSI GP76 Leopard kullanıyorum, laptop üzerinde SteelSeries'in klavyesi var ve kendi yazılımıyla çalışıyor, farenin de ayrı bir yazılımla çalışmasını istemediğim için önceliğimi hep SteelSeries'e veriyorum. Hem de takım olsun istiyorum. SteelSeries Rival 650 Wireless'in dışarıdan bakılınca tasarımı da çok güzel, sensörleri de bir o kadar güzel ama her güzelin bir kusuru var derler ya, bunun da USB girişi Type-C değil de Micro USB. Micro USB mi kaldı SteelSeries efendi diyor insan ama öyle yapmışlar. Yine de bu küçük kusuru görmezden geliyorum.
İkinci kusurumuz yapışkanlardan geliyor, evet, yapışkanları zamanla kronik olarak kayma yapıyormuş. Bunu da bir şekilde ben çözerim diyorum yine görmezden geleyim diyorum.

Şu sıralar bütçem biraz sıkıntılı, evet fareye ihtiyacım da var ancak almak için doğru zaman şu an değil gibi, sıkışırım yani biraz. Akakçe üzerinden aylardır takip ediyorum ilk defa çok sağlam düştü fiyatı, hem de şu dolar kuruna rağmen. Sizce indirimi kaçırmadan almalı mıyım? Yeni modeli gelir mi? Başka önerilerde bulunacak arkadaşlara sadece kablosuz modellerle ilgilendiğimi söylemeliyim. Kablolu olunca uyuz oluyorum çünkü. SteelSeries Sensei Ten alacağım yoksa zaten...

Ekleme; A4-Tech X7 F5-Vtrack emektar olmasına rağmen halan daha işimi görüyor şimdilik, çok da acelesi yok yani.
Hocam bence biraz sıkışıp alın veya 2 taksit yapın kredi kartınız varsa.

Sensei Ten'de Rival 650 de iğrenç mouselar, asla önermem. Skatezler çok kötü ve ağırlar. Sensei Ten'in kablosu taş gibi 🤢. Başka markaya bakın derim. Viper Ultimate öneririm bütçeniz yetiyorsa.

Sensei Ten'de Rival 650 de iğrenç fareler, asla önermem. Skatezler çok kötü ve ağırlar. Sensei Ten'in kablosu taş gibi 🤢. Başka markaya bakın derim. Viper Ultimate öneririm bütçeniz yetiyorsa.

Ben ağır fare seviyorum, kablosuz istememin sebebi kablonun saçma sapan bir yerlere takılması, dolanması veya kendi ağırlığıyla fareyi hafifçe öne çekmesi(masadan sarkınca).

Viper Ultimate yaklaşık olarak yarı yarıya daha pahalı 🤔. Çok uçmaya gerek yok, 830 lira bile çok benim gözümde. Kablosuz olsun desem Sensei Ten çok güzel, eski bilgisayarımda kullanıyordum.
Fare geldi, fare ateş ediyor arkadaşlar, elime aldığım an kalite hissiyatını gerçekten tattım. Şimdiye kadar kullandığım farelere göre çok farklı. Özellikle o ağırlıkları isteğe göre değiştirebilmek gerçekten güzel olmuş. Eksi yönlerini 1. mesajda söylemiştim ama yine söyleyeyim, neden Type-C değil abi sene olmuş 2021.. Bunun dışında bir stant üzerinden şarj olsa veya kablosuz şarj gibi bir özellik olsa çok güzel olurmuş. Tekrar diyorum sene 2021 sayın SteelSeries yetkilileri! Yapışkanlar umarım ileride kayma yapmaz, yaparsa da garantisi olursa garantiye yollarım veya kendi imkanlarımla dayson yapıştırıcı gibi bir malzemeyle sağlam bir şekilde yapıştırır yoluma devam ederim.

Ama şu Type-C olmaması gerçekten büyük ayıp. Tamam 2021'e kadar bunları ürettiniz, daha üretmeyin. Yeni modelleri Type-C'li üretin ve kablosuz şarj koyarak modernizasyona gidin. Bu kadar mı vizyonsuzsunuz? Yeni model adıyla satın gitsin... Ayrıca bu kullandığım üçüncü SteelSeries fare oluyor, üç modelde de LED'ler klavyeye göre aşırı parlak kalıyor, açıkçası insanın gözünü almıyor değil. "Kendi ürettiğiniz ürünleri ve yazılımları acaba kendiniz kullanmıyor musunuz?" diye insan sormuyor değil.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı