SteelSeries Rival 650 Wireless alınır mı?

• Konuyu başlatan R6w
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 764
Bütçe
1499

R6w

Hectopat
Selam, mevcut olarak Rival 3 kullanmaktayım ve memnunum fakat kablolu olması bazen sağa sola takıldığı için rahatsız ediyor. Akakçe üzerinde gezerken Rival 650 Wireless modelinin indirimde olduğunu gördüm, 1.499,00 TL'ye düşmüş. Sizce bu fareyi almak mantıklı mı? Herhangi bir kronik problemi vb var mıdır?

İndirim degil o, bindirim hocam. Alinacak model degil.

Selam, mevcut olarak Rival 3 kullanmaktayım ve memnunum fakat kablolu olması bazen sağa sola takıldığı için rahatsız ediyor. Akakçe üzerinde gezerken Rival 650 Wireless modelinin indirimde olduğunu gördüm, 1.499,00 TL'ye düşmüş. Sizce bu fareyi almak mantıklı mı? Herhangi bir kronik problemi vb var mıdır?
Çokta para baymak istemiyorsan Razer Basilisk X Hyperspeed öneririm.

Şu an kullanıyorum bende 1 hafta önce 700'e almıştım 2.el olarak Bluetooth adaptörü yok kablo ile kullanıyorum yani mouse az ağır ışıklandırma konusunda gayet başarılı çok seçeneği var Rival 3'e göre vs onun haricinde alınabilir.

Şu an kullanıyorum bende 1 hafta önce 700'e almıştım 2.el olarak Bluetooth adaptörü yok kablo ile kullanıyorum yani mouse az ağır ışıklandırma konusunda gayet başarılı çok seçeneği var Rival 3'e göre vs onun haricinde alınabilir.

Bende aynı 650 quantum Wireless aldım Valorant oynarken oyunun ortasında bazen bir anda sens ya da DPI düşüyor crosu sağa sola döndürmek zorlasıyor bununla ilgili bir bilginiz var mıdır hocam? Neden durduk yere hassasiyet ayarları bozuluyor her zaman olmuyor ama mesela 5 saat oyundaysam 2 3 defa karşılaştım bununla oyun bitiminde biraz düzelir gibi oluyor tam anlamıyla düzelmiyor qens ya da DPI ayarlarımdamı bi problem var acaba. Yoksa benim anlamadığım bir olaymı var mouse mu bozuk bilen duyan gören arkadaşlar var ise yardım lütfen. Bir de bu fareun programında ekran yakalama var orada kendi mikrofonumu bas konuş olarak ayarlayabiliyormuyjm sadece oyunda konuşunca mikrofonum çalışsın istiyorum.

Bende aynı 650 quantum Wireless aldım Valorant oynarken oyunun ortasında bazen bir anda sens ya da DPI düşüyor crosu sağa sola döndürmek zorlasıyor bununla ilgili bir bilginiz var mıdır hocam? Neden durduk yere hassasiyet ayarları bozuluyor her zaman olmuyor ama mesela 5 saat oyundaysam 2 3 defa karşılaştım bununla oyun bitiminde biraz düzelir gibi oluyor tam anlamıyla düzelmiyor qens ya da DPI ayarlarımdamı bir problem var acaba. Yoksa benim anlamadığım bir olaymı var mouse mu bozuk bilen duyan gören arkadaşlar var ise yardım lütfen. Bir de bu fareun programında ekran yakalama var orada kendi mikrofonumu bas konuş olarak ayarlayabiliyormuyjm sadece oyunda konuşunca mikrofonum çalışsın istiyorum.

Hocam Engine programını silip yükleyin yükledikten sonra ayarlarınızı tekrar yapın ve Engine programından çıkış yapıp öyle girin oyuna tekrar deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı