Steelseries Sensei Raw vs Rival 110

Sehnsucht

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar elimde 3 yıldır kullandığım Steelseries Sensei Raw Frost Blue modeli var. İlk ve son gaming mouseum olduğu için artık eskidi mi eskimedi mi performansı şu anki piyasaya göre nasıl bilmediğim için bu konuyu açtım.
Tek beğenmediğim yanı parlak pürüzsüz yüzeyi kayma yapıyor. Aklımda eğer değiştireceksem Rival 110 modeli var duyduğuma göre iyiymiş ve sensörü güzel diyorlar. Şu an elimdeki mouseun sensörü gibi özelliklerini bilmiyorum. 680 CPI'da kullanıyorum ve de genelde CS:GO tarzı FPS oyunları oynuyorum. Rival 110'a geçmem uygun olur mu bana avantaj sağlar mı? G402'ye de baktım fakat güncel olmadığı için pek uygun değil sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
G102, G402 ve Rival 110 üçü de alınabilir güzel ürünler. Deneme fırsatın varsa dene ve eline oturanı seç derim.
G402'nin açıkcası duruşu sağ el için uygun duruyor fakat sniper tuşu dedikleri tuş pek uygun değil sanırım.Şu an ki mouseumun lazerinde tıklamasında hiçbir sıkıntı yok.Çok aşırı oyun oynamadığım için de ucuz bir ürüne yönelmeyi düşündüm burdada Rival 110 gözüme çarptı.Sensei raw'ı tutarken parmaklarım mouseun ucuna kadar gelmiyor fingertip tutuşta kullanıyorum o yüzden az biraz küçük olmasının pek farkedeceğini düşünmüyorum.

Rival 300 almayı düşünürsen @Asım Demir hocam gayet ucuza satıyor.
Buyur; Satılık - SteelSeries Rival 300

Merhaba, mouse'a talip olmak istiyorum ancak konuya mesaj sınırından dolayı cevap atamıyorum ya da mesaj gönderemiyorum. İletişim bilgilerimi kendisine iletebilir misiniz ya da bu forum kurallarına aykırı ise nasıl bir yol izleyebilirim, yardımcı olabilir misiniz?
Hocam mouse'a talibim @Asım Demir
İletişim: [email protected]

Son düzenleme:
Merhaba, mouse'a talip olmak istiyorum ancak konuya mesaj sınırından dolayı cevap atamıyorum ya da mesaj gönderemiyorum. İletişim bilgilerimi kendisine iletebilir misiniz ya da bu forum kurallarına aykırı ise nasıl bir yol izleyebilirim, yardımcı olabilir misiniz?
Hocam mouse'a talibim @Asım Demir
İletişim: [email protected]
@Asım Demir hocam Mouse hala satılıksa arkadaş talip. Haberin olsun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı