SteelSeries Sensei Ten alınır mı?

Extramemes

Kilopat
Yer
İSTANBUL
Daha fazla  
Çok araştırma yaptım fakat az yorum bulabildim. Bu mouse’u kullanıp da memnun kalan var mı ya da önerebileceğiniz CS:GO için mouse var mı? Bütçe 500.

Son düzenleyen: Moderatör:
CS:GO oyuncuları genellikle Zowie kulanıyor onlara bakmanı tavsiye ederim.
İlla SteelSeries alacaksan Rival 600 bende var çok memnunum kendine göre ağırlık ayarlayabilyorsun falan çok güzel.

Çok araştırma yaptım fakat az yorum bulabildim. Bu mouse’u kullanıp da memnun kalan var mı ya da önerebileceğiniz CS:GO için mouse var mı? Bütçe 500.
Listedeki farelere bakmanı öneririm ve fareyi elinin boyutlarına ve fareyi nasıl tutuyorsan ona göre tercih et.

Son düzenleme:
EC-2A kullanan biri olarak öneririm fakat devri artık kapanmak üzere. Rival 600 veya 650 düşünüyorum evime döndüğümde karar vericeğim artık bende😏

EC2 zowie kullanıyorum efsane birşey CS'de hile felan demeye başladı herkes farenin bu kadar etkilediğini bilseydim oyunu daha önceden alırdım milimetrik yerleri bile tutturabilmen için sensörünün çok iyi olması lazım. Ergonomisine diyecek birşey yok 3 gün sürdü alışmam ilk başta küçük fareden geçtiğim için büyük gibi geldi ama şuan tam oturuyor sabahtan akşama kadar oynuyorum elimi ve parmaklarımı gram ağrıtmıyor. Kötü yeri de var tabiki scrol'u çok ses yapıyor, beni rahatsız etmiyor ama kulaklık takılı olduğundan. En önemlisi ergonomi alacağın mouse'u iyi seç eğer solak değilsen zowie tercih etmelisin.

EC2 zowie kullanıyorum efsane birşey CS'de hile felan demeye başladı herkes farenin bu kadar etkilediğini bilseydim oyunu daha önceden alırdım milimetrik yerleri bile tutturabilmen için sensörünün çok iyi olması lazım. Ergonomisine diyecek birşey yok 3 gün sürdü alışmam ilk başta küçük fareden geçtiğim için büyük gibi geldi ama şuan tam oturuyor sabahtan akşama kadar oynuyorum elimi ve parmaklarımı gram ağrıtmıyor. Kötü yeri de var tabiki scrol'u çok ses yapıyor, beni rahatsız etmiyor ama kulaklık takılı olduğundan. En önemlisi ergonomi alacağın mouse'u iyi seç eğer solak değilsen zowie tercih etmelisin.
Ec2 dediğin ec2-b mi 3360 sensörlü olan
Yıllardır Zowie Ec2a kullanıyorum.

Şu anki fiyatlarını/stok durumunu bilmiyorum fakat madem fare için bütçe ayırdın, SteelSeries gibi markalara bulaşmadan Zowie al geç derim.
Zowie için de malzemesi kalitesiz diyorlar ondan ötürü ısınamadım

Ş
5 yıldır kullanıyorum. Malzemesi kalitesiz olsa idi haşatı çıkmıştı benim kullanım tarzıma göre.

Herhangi bir sorun yok.
peki yan iki tuşa yazılım ile farkli bir fonksiyon Atanabiliyor mu mesela ben yandaki tuşlara discord için mikrafon açma ve kapama atamak istiyorum mümkün mü f6 - f7 şeklin de

Yeni konular

Geri
Yukarı