SteelSeries senseiten vs Zowie S2

Hguldas20

Hectopat
Başlıkta belirttiğim gibi iki mouse arasında kararsız kaldım. Elim çok büyük sayılmaz ve zamanında ucuz diye aldığım mouse biraz rahatsız ediyor. Şu an elimde yıllardır kullandığım SteelSeries Rival 110 var fakat tik sıkıntısı yaşamaya başladım. Tutuş şekli olarak claw ve finger tip olarak kullanıyorum. Genellikle FPS yani CS:GO vb. oyunlar oynuyorum, Pro oyuncuların çoğunluğu Zowie serileri kullanıyor sizin öneriniz nelerdir kullanan olarak tavsiye varsa sevinirim.

https://www.itopya.com/steelseries-sensei-ten-gaming-mouse/#product-tabs

ZOWIE S2 3200 DPI Siyah Gaming Mouse | Trendyol
Arkadaşlar indirim varken yardımcı olabilecek varsa sevinirim :)

Son düzenleme:
Sensei Ten kağıt üzerinde üstün olsa da artı olarak sayılacak büyük bir olayı yok. İkisi de el boyutu ve tutuşunuza uygun. İkisi de keşke diğerini alsaydım dedirtmez. İmkanınız varsa en iyisi bir bayii'ye gidip tecrübe etmek olur.

Senseiten kağıt üzerinde üstün olsa da artı olarak sayılacak büyük bir olayı yok. İkisi de el boyutu ve tutuşunuza uygun. İkisi de keşke diğerini alsaydım dedirtmez. İmkanınız varsa en iyisi bir Bayii'ye gidip tecrübe etmek olur.

Bulunduğum il (denizli) maalesef deneme şansım yok. Ama aklımda şu an Zowie S2 var, sensei Ten'i tecrübe edinen vardır belki diye yazmak istedim buraya yoksa S2 sipariş vereceğim.

Sensei Ten S2'ye göre eni ve uzunluğu daha fazla kriterlerinize daha yakın.

Sensei Ten'in ise kablo ve çok önemli olmasa da sensör gibi artıları var.

Bütçeniz yetiyorsa Endgame XM1 öneririm, bu iki fareden her yönüyle daha üstün.

Geri
Yukarı