Steelseries Siberia 150 Alınır mı?

qtxrulazzz

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim gibi bu kulaklık alınır mı? Steelseries takıntım var ve 180 TL civarı fiyat için gayet iyi gibi. Düşünceleriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben oyun oynarken, karşı tarafın oyun sesi duyması gibi bir sorunla karşılaşmadım. Tabi şundan dolayı olabilir, mikrofon tam kulaklığın yanında yer alıyor. Siz gürültülü bir oyunu zaten yüksek ses veren bir kulaklıkta son ses yapıp oynamaya çalışırsanız karşı taraf belli bir ses duyabilir. Tabi böyle bir şey yapmanıza ne gerek var. :D

Ben oyun oynarken, karşı tarafın oyun sesi duyması gibi bir sorunla karşılaşmadım. Tabi şundan dolayı olabilir, mikrofon tam kulaklığın yanında yer alıyor. Siz gürültülü bir oyunu zaten yüksek ses veren bir kulaklıkta son ses yapıp oynamaya çalışırsanız karşı taraf belli bir ses duyabilir. Tabi böyle bir şey yapmanıza ne gerek var. :D
Windows ses şiddetini genelde % kaçta tutuyorsunuz ? Hangi inceleme videosunun altına baksam ses karşıya gidiyor yorumunu gördüm o yüzden tedirginim biraz.

Windows ses şiddetini genelde % kaçta tutuyorsunuz ? Hangi inceleme videosunun altına baksam ses karşıya gidiyor yorumunu gördüm o yüzden tedirginim biraz.
Ben oyun oynarken genelde %50-65 aralığında tutuyorum. Yalnız şunu da belirtmek isterim konu baya hortladı çünkü, bu kulaklık eskide kaldı. Yeni çıkan çok daha performanslı ve uygun fiyatlı kulaklıklara yönelmenizi öneririm.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı