Steelseries Siberia 150 Bağlantı Sorunu

Shoa

Hectopat
Daha fazla  
Yeni aldığım kulaklıkta oyunlara girince bağlantı sorunu yaşıyorum. Ses bir anda hoparlöre geçip 2-3 saniye sonra tekrar kulaklığa dönüyor. Bu sorunu yaşayan veya konu hakkında bilgisi olan var mıdır ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet tüm oyunlarda bu problemi yaşıyorum, ancak film müzik gibi işlemlerde böyle bir durum yok.

Ses kartınızla çakışıyor olabilir. Bilgisayarınızın ses kartını devre dışı bırakıp dener misiniz?

Arkadan bir de şarkı vs. bir şeyler açın. Ses kaybı olacak mı bakalım. Ona göre bi çözüm bulmaya çalışırız :)

Ses kartınızla çakışıyor olabilir. Bilgisayarınızın ses kartını devre dışı bırakıp dener misiniz?

Arkadan bir de şarkı vs. bir şeyler açın. Ses kaybı olacak mı bakalım. Ona göre bi çözüm bulmaya çalışırız :)
Bu akşam deneyip geri dönüş yapacağım. Olsa da olmasa da ilgin için teşekkür ederim :)

Hocam yaşadığım sorun oyundan kaynaklı bir durum çözümlediğim kadarıyla, Grid2 de yaşamıştım bu sorunu dün farklı oyunlarda denedim ve bu problemi yaşamadım.

Yukarıda tüm oyunlarda yaşıyorum demiştiniz problemi. İnternetten baktım, Codemasters'ın oyunlarında öyle sıkıntılar varmış. Yapılacak pek bir şey yok. Özetle, sıkıntı yok :)

Ben de almayı düşünüyordum ama bazen net kafede bir de akrabama gittiğimde kullanmak için tavsiye eder misin hocam CS:GO oynuyorsan mikrofonu nasıl ?

Aynı kulaklığı bende bugün satın aldım. Ancak kulaklıktan dinlediklerim mikrofona gidiyor. Bunun bir çözümü var mı acaba? Windows 10 kullanıyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı